reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy faktoring się opłaca?

reklama
Z tymi kosztami bywa różnie. Gdyby był tak prawdziwie mocno kosztowny to byłby nieopłacalny dla sektora MSP (małe i średnie przedsiębiorstwa). Czytałam sobie o faktoringu na stronie bibby financial services, temat nie jest taki zły jak sie niektórym wydaje. na pewno warty rozważenia.
 
No faktoring jest coraz ciekawszy bo coraz więcej firm, za tym idzie większa konkurencja wiec lepsze ceny - dobrze się to rozwija. Ostatnio miałam przyjemność znów współpracowac z bibby financial services, faktoring eksportowy tym razem, znowu sama przyjemność bo pieniążki były zawsze szybciej niż się spodziewałam.
 
Do góry