reklama
 1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
  Zamknij powiadomienie

Czy faktoring się opłaca?

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez follko, 26 Wrzesień 2016.

 1. follko

  follko

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  W skrócie i na chłopski rozum. Faktoring polega na wykupie przez firmę (np:Link do: Finansowanie szpitali, gmin (JST), faktoring - Magellan) niewymagalnych faktur z odroczonym terminem płatności od swoich Klientów. W ten sposób, natychmiast po dostarczeniu towarów lub wykonaniu usługi zapewniana jest zapłata za wystawioną fakturę. Czy jest to opłacalne?
   
 2. jolkakolaska

  jolkakolaska

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Z tymi kosztami bywa różnie. Gdyby był tak prawdziwie mocno kosztowny to byłby nieopłacalny dla sektora MSP (małe i średnie przedsiębiorstwa). Czytałam sobie o faktoringu na stronie bibby financial services, temat nie jest taki zły jak sie niektórym wydaje. na pewno warty rozważenia.
   
 3. reklama
 4. jolkakolaska

  jolkakolaska

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  No faktoring jest coraz ciekawszy bo coraz więcej firm, za tym idzie większa konkurencja wiec lepsze ceny - dobrze się to rozwija. Ostatnio miałam przyjemność znów współpracowac z bibby financial services, faktoring eksportowy tym razem, znowu sama przyjemność bo pieniążki były zawsze szybciej niż się spodziewałam.
   
 5. szerka

  szerka Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Nie zdawałam sobie nawet sprawy z tego, że teraz robisz konkurencję jeśli wystawiasz faktury z odroczonym terminem. Ale rzeczywiście spotykam się coraz częściej z takimi prośbami, dlatego wyszłam naprzeciw klientom. Oni mają czas by zebrać pieniądze, a ja dzięki faktoringowi w idea money dostaję przelew na konto po wystawieniu faktury
   

Poleć forum