reklama

Czy faktoring się opłaca?

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez follko, 26 Wrzesień 2016.

 1. follko

  follko Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  W skrócie i na chłopski rozum. Faktoring polega na wykupie przez firmę (np:Link do: Finansowanie szpitali, gmin (JST), faktoring - Magellan) niewymagalnych faktur z odroczonym terminem płatności od swoich Klientów. W ten sposób, natychmiast po dostarczeniu towarów lub wykonaniu usługi zapewniana jest zapłata za wystawioną fakturę. Czy jest to opłacalne?
   
 2. jolkakolaska

  jolkakolaska Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Z tymi kosztami bywa różnie. Gdyby był tak prawdziwie mocno kosztowny to byłby nieopłacalny dla sektora MSP (małe i średnie przedsiębiorstwa). Czytałam sobie o faktoringu na stronie bibby financial services, temat nie jest taki zły jak sie niektórym wydaje. na pewno warty rozważenia.
   
 3. reklama
 4. joannasd

  joannasd Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ogólnie rzecz biorąc usługi faktoringowe są coraz popularniejsze i nie dziwię się, bo praktyki w niektórych firmach są niezwykle nieprzyjemne. 90 dniowy okres płatności to w sumie norma. Tematem też się zainteresowałam, sprawdzałam różne firmy, najbardziej zapamiętałam bibby financial services, bardzo dobre recenzje i bardzo dobra obsługa.
   
 5. jolkakolaska

  jolkakolaska Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  No faktoring jest coraz ciekawszy bo coraz więcej firm, za tym idzie większa konkurencja wiec lepsze ceny - dobrze się to rozwija. Ostatnio miałam przyjemność znów współpracowac z bibby financial services, faktoring eksportowy tym razem, znowu sama przyjemność bo pieniążki były zawsze szybciej niż się spodziewałam.
   

Poleć forum