reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy gdy śpi to się rozkopuje

reklama
Moja pociecha to poprostu szału dostaje jak ją czymś nakrywam, cały czas tylko kocyk wchodzi w gre... i tak jak go poczuje odrazu sie rozkopuje.... Ważne ze nie choruje....
 
moja mała ma to samo, gdy ją przykryje nie minął 3 minuty, a ona już jest cała rozkopana i tak mogę z nią "walczyć" całą noc- ja ją przykrywa, a ona się rozkopuje, jakby robiła to specjalnie;) Czasami mam wyrzuty sumienia, bo ja przykrywa po szyje, a ona śpi na kołdrze. No ale chyba wniosek z tego, że tak jest jej lepiej i zauważyłam, że nawet lepiej śpi jak nie jest przykryta.
 
U nas jest różnie, starszy raczej nie da rady przespać całej nocy spokojnie, koc często lata i ląduje na podłodze. Natomiast mlodsza zawija się w kokonik i czasami całą noc taka opatulona leży. Sama jestem pełna podziwu, bo ja już bym trzy razy się poprzekręcala.
 
Dla rozkopujących się maluchów najlepsze są śpiworki, na tyle luźne, że może swobodnie machać nóżkami a nie zmarznie w nocy :)
 
Ostatnia edycja:
My również mamy z tym problem teraz trochę mniejszy bo ubieram cieniej do spania moja małą w samą koszulę i juz tak się nie rozkopuje jak zwyklę.
 
reklama
Ja z moją córką miałam to samo ciągle rozkopana. Przez to się budziła w nocy i do mamy, bo tam ciepło. A w końcu wpadłam na pomysł i uszyłam jej kombinezon, ale nie taki zwykły. Jak spodnie ogrodniczki na grubszych szelkach, aby mogła wstawać i wiercić się do woli. Zimą chce aby przykryć ją jeszcze kołdrą jak usypiamy. Teraz już się nie martwię, że zmarznie jak się odkopie.
 
Do góry