reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy gdy śpi to się rozkopuje

monika1313m

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Czerwiec 2005
Postów
388
dziewczyny czy i wasze dzieci we śnie się strasznie rozkopuja moj 14,5 miesiąca prawie od urodzenia jak juz niebył hihi petany to rozkopuje się niemoze spać jak jest przykryty od razu fajt fajt nowami i jest na kołdrze nawet jak jest zimno w pokoju mogłabym go sto razy przykrywać a za chwilkę jest rozkopany
 
reklama
Monika ja tez tak mam ze swoja corcia :) Nie da sie nakryc łobuzica.Gdy tylko ja nakryje wystarcza dwie minuty i Julcia lezy na koldrze kompletnie rozkryta :D Zauwazylam, ze jak ma rozkryte stopki, ale nakryje jej plecki i pupe, to tak jeszcze moze byc,ale jak tylko nakryje jej stopy, zaraz protestuje.Wiec przestalam sie juz z nia "spierac" i robie tak jak ona lubi...A poza tym ona jest dzieckiem,ktoremu chyba zawsze jest cieplo :)
 
Moja Julia nie dość, że skopywała kołderkę, to jeszcze ma zwyczaj spania w poprzek łóżeczka. Parę razy jej główka znalazła się pod kołderką, na szczęście byłam w pobliżu i nic się nie stało, bo ją zaraz odkryłam. Dlatego zrezygnowałam z kołderki na rzecz cieplejszej piżamki i niczym nie przykrywam Julci.
 
mój Michał do tej pory potrafi sie niezłe rozkopać - ale jak był Mały to przechodził samego siebie - rozkopany - lezący na kordle w poprzek łóżka ... ;D masakra ...
 
to widzę ze w poprzek nietylko spi moj Kacper inne tez a kiedy im to przejdzie Kacper robi się coraz dłuzszy  a łóżko nierosnie hihihi ja czasami to juz na kancie spie
 
moja mała również się rozkopuje.. ona ogólnie lubi jak jest chłodno w pokoju. Śpi w najróżniejszych pozycjach :D potrafi w nocy oblecieć wszystkie strony i kąty łóżeczka ;D
 
DOPISUJĘ SIE DO PAŹDZIERNIKÓWEK :) Mati nie dosyć że śpi w poprzek w nocy popłakuje bo sie obija albo zablokuję w szczebelkach na dodatek notorycznie się odkrywa. I absolutnie nie moge go przykryc jak zasypia bo się wkurza i zrywa kołdrę z siebie.

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry