reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

reklama

Czy istnieje taka mozliwość?

  • Starter tematu mineralnakocica
  • Rozpoczęty
M

mineralnakocica

Gość
Chcielibysmy dowiedzieć sie czy i Istnieje możliwość pomniejszenia spłaty o sumę wynikającą z jej zobowiązania kredytowego.

mój narzeczony ma z byłą żona kredyty on spłaca jej i swoja cześć kredytu czy można w jakis sposób pomniejszyć spłate kredytów o jej czesc zabowiązania? dowiedzielismy się że tak ale nie wiemy czy to prawda a jak prawda to w jaki sposób to zrobić?
ona narazie nie pracuje bo młody nie mógł iśc do przedszkola a od tego roku od wrzesnia idzie do przedszkola a ona ma podjąc prace.
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry