reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ja jestem w ciazy?

Dołączył(a)
1 Lipiec 2020
Postów
2
Witam czy możliwa jest ciąża w przypadku gdy:
12 czerwca kochałam się z moim chlopakem w prezerwatywach(byl to moj 12 dzień cyklu,mam je 29dniowe)
Tydzien przed spodziewana miesiaczka(miala wystąpic w poniedzialek29.06) zaczelo mnie piec i bolec podbrzusze i trwalo to kilka dni. Powiekszyly mi sie rowniez piersi tak jak to zwykle przed okresem. Niestety jest dzis 1 lipca,miesiaczki brak za to mam trochę sluzu takiego mętnego bialo-przeźroczystego. Dzis wykonałam(20dni od stosunku) 2 testy ciazowe z czuloscia 25mlu i oba wyszly negatywne. Wykonalam je o 9 rano a o 6raz oddawalammocz wiec to bylo moje 2 pojscie do lazienki tego dnia. Dodam ze cykle mam regularne maksymalne opoznienie to jeden dzien.Strasznie się boje i prosze o pomoc
 
reklama
Rozwiązanie
Moim zdaniem nie jesteś w ciąży, tylko po prostu fiksujesz i od tego może Ci się przesuwać okres.
Jeśli bardzo się martwisz, idź do laboratorium i zbadaj poziom betaHCG, będziesz miała czarno na białym, czy jesteś czy nie jesteś w ciąży.
Cześć!
Moim zdaniem prawdopodobnieństwo ciąży jest, zwłaszcza że na to wygląda że stosunek nastąpił w środku dni płodnych. Prezerwatywy nigdy nie zapewniają 100% ochrony.
Okres spóźnia Ci się jednak dopiero 3 dzień, to całkiem dopuszczalne, nawet najbardziej regularne cykle u zdrowych dziewczyn mogą od czasu do czasu wypaść z rytmu. Test sikacza jest wiarygodny z porannego moczu, test z drugiej wizyty w toalecie, zwłaszcza na tak wczesnym etapie, mógł nie pokazać ciąży. Dla pewności polecam zbadać betę hcg z krwi - to da Ci 100% pewności.
Nie martw się na zapas :)
 
Moim zdaniem nie jesteś w ciąży, tylko po prostu fiksujesz i od tego może Ci się przesuwać okres.
Jeśli bardzo się martwisz, idź do laboratorium i zbadaj poziom betaHCG, będziesz miała czarno na białym, czy jesteś czy nie jesteś w ciąży.
 
Rozwiązanie
Do góry