reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jakaś dobra Duszyczka pomoże odczytać wyniki badań? :)

reklama
Tak to wygląda ;)
 

Załączniki

  • 20180608_184623.png
    20180608_184623.png
    506,9 KB · Wyświetleń: 638
Tak to wygląda ;)
Podejrzewam, że chodzi tutaj o badanie beta HCG. Wynik jest dodatni. Jestes w ciaży. Jeżeli chodzi o tygodnie ciąży to liczy się od daty ostatniej miesiączki. Beta nie służy do oceny który to tydzień. Przy takim wyniku juz dawno powinnaś być u lekarza i zobaczyć zarodek z serduszkiem.
 
Podejrzewam, że chodzi tutaj o badanie beta HCG. Wynik jest dodatni. Jestes w ciaży. Jeżeli chodzi o tygodnie ciąży to liczy się od daty ostatniej miesiączki. Beta nie służy do oceny który to tydzień. Przy takim wyniku juz dawno powinnaś być u lekarza i zobaczyć zarodek z serduszkiem.
Byłam już u lekarza, oczywiście ;) ale to pierwsza beta, dopiero drugi lekarz potraktował mnie poważnie i skierował na badania. Wedle OM jestem w 6/7 tc. Wyniku bety nie potrafię jednoznacznie zinterpretować :/
 
Podejrzewam, że chodzi tutaj o badanie beta HCG. Wynik jest dodatni. Jestes w ciaży. Jeżeli chodzi o tygodnie ciąży to liczy się od daty ostatniej miesiączki. Beta nie służy do oceny który to tydzień. Przy takim wyniku juz dawno powinnaś być u lekarza i zobaczyć zarodek z serduszkiem.
Aaaa i na ostatniej wizycie nie było jeszcze widać zarodka (niecałe 2tyg. temu).
 
Byłam już u lekarza, oczywiście ;) ale to pierwsza beta, dopiero drugi lekarz potraktował mnie poważnie i skierował na badania. Wedle OM jestem w 6/7 tc. Wyniku bety nie potrafię jednoznacznie zinterpretować :/
Jak dla mnie to niepotrzebnie Cie skierował bo na tym etapie usg jest bardziej wyznacznikiem niż beta. U każdego rośnie ona inaczej i dlatego nie wyznacza sie na jej podstawie wieku ciąży. Sama widzisz, że te widełki są spore i mogą wskazywac na różne tygodnie. Lekarz robiąc usg powinien powiedzieć Ci który to tydzień biorąc pod uwagę wielkośc zarodka.
 
Jak dla mnie to niepotrzebnie Cie skierował bo na tym etapie usg jest bardziej wyznacznikiem niż beta. U każdego rośnie ona inaczej i dlatego nie wyznacza sie na jej podstawie wieku ciąży. Sama widzisz, że te widełki są spore i mogą wskazywac na różne tygodnie. Lekarz robiąc usg powinien powiedzieć Ci który to tydzień biorąc pod uwagę wielkośc zarodka.
Tak naprawdę też się nad tym zastanawiałam ale lekarz wie lepiej ;-) ;)
No nic, zostaje mi czekać do poniedziałku, do kolejnej wizyty :tak:
Dzięki za pomoc .
 
Piekna beta ponad 40 tys a ciąża jest powyżej 5 haha wiec 6-7 tydz jak nic

Cykle masz regularne?.Przy takiej becie juz zobaczysz niunie i serduszko.Ja synka i bijace serduszko zobaczyłam przy becie 12 tys:).
Beta ogolnie służy do potwierdzenia ciąży i sprawdzenia przyrostow na poczatku czy sa dobre i czy ciąża rozwija sie prawidłowo :)
Widelka sa szerokie i u kazdego inaczej ona rośnie:-).
Na tej wizycie lekarz zmierzy dzidziusia i bedziesz wiedziala dokładnie który tydzien i dzien:) Gratuluję :D
 
Piekna beta ponad 40 tys a ciąża jest powyżej 5 haha wiec 6-7 tydz jak nic.Przy takiej becie juz zobaczysz niunie i serduszko.Ja synka i bijace serduszko zobaczyłam przy becie 12 tys:).
Beta ogolnie służy do potwierdzenia ciąży i sprawdzenia przyrostow czy sa dobre i czy ciąża rozwija sie prawidłowo .
Widelka sa szerokie i u kazdego inaczej ona rośnie:-).
Na tej wizycie lekarz zmierzy dzidziusia i bedziesz wiedziala dokładnie który tydzien i dzien:) Gratuluję :D
Dziękuję bardzo :-*
Podejrzewam, że w poniedziałek będzie już widać Maleństwo :-) Już się nie mogę doczekać!
 
reklama
Do góry