reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jechać na IP?? :(

nowamloda12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
211
Cześć dziewczyny. 7tc, Dziś zauważyłam przy podcieraniu żółty śluz, a w nim od czasu do czas widać jakby kropeczki śluzu. Różowa mazią ale nie wiele. W dodatku nie przyjemnie to pachnie i ciagle wypływa na majtki i czuje ten nieprzyjemny zapach przez spodnie.. brzuch od czasu do czasu czuje ale nie nie mocno, tylko delikatnie. Jechać do ginekologa w szpitalu?? Bo dopiero w środę mam wizytę u swojego ginekologa. Nie wiem co mam powiedzieć jak tam pojadę. Doradźcie :(
 
reklama
Rozwiązanie
Ja przed pierwszą wizytą w 7 tc tak miałam, w łazience śluz z nitkami krwi na wizycie wszystko w porządku ale narzekałam na ból brzucha i dostałam duphaston na wszelki wypadek. Po kilku dniach się powtórzyło myślałam, że może przemęczenia a 2 tygodnie później dosłownie hlustnęła ze mnie krew. I pojechałam na wizyte serduszko na szczęście biło ginekolog nic nie znalazł. Położył mnie do szpitala a tam na następny dzień wyszło, że zrobił mi się krwiak i odkleiła kosmówka. U mojego ginekologa nic nie wyszło nawet dzień wcześniej nic nie widział. Miałam za mało progesteronu. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.
reklama
Wiesz w ciazy to moze byc wszystko lub nic.mialas juz usg?masz nadrzerke? jesli tak,to moze czasem plamic.ile plamien tyle histori i roznych przypadkow.ja mialam dwie brazowe kropeczki i pojechalam do szpitala bo panika,no i niestety zle sie dla mnie skonczylo.Sa dziewczyny ktore mocno krwawia i z dzieckiem wszystko ok.nie wiem czy masz moze jakis chociaz telefon na oddzial wczesnej ciazy?nie wiem jak to w Pl dziala.
 
Wiesz w ciazy to moze byc wszystko lub nic.mialas juz usg?masz nadrzerke? jesli tak,to moze czasem plamic.ile plamien tyle histori i roznych przypadkow.ja mialam dwie brazowe kropeczki i pojechalam do szpitala bo panika,no i niestety zle sie dla mnie skonczylo.Sa dziewczyny ktore mocno krwawia i z dzieckiem wszystko ok.nie wiem czy masz moze jakis chociaz telefon na oddzial wczesnej ciazy?nie wiem jak to w Pl dziala.
Tak miałam usg 3dni temu, pani ginekolog sprawdzila wszystko przy badaniu powiedziała ze macica w całość powiększona, serduszko bije, sprawdzała jajniki i powiedziała ze wszystko jest super. A zauważyłam te upławy po tym badaniu dopochwowy a od wczoraj ten śmierdzący zapach
 
To chociaż podjedź do laboratorium zrobić wymaz na bakterie i grzyby. A po wymazie możesz sobie zaaplikować vitagyn C lub lactovaginal - są bezpieczne w ciąży.
A te tabletki kupię w aptece bez recepty ? I na co one są ? Bo może bym sobie taka tabletkę zaaplikowała żeby trochę lepiej mi było do środy a w środę i tak dostane skierowania na wszystkie badania
 
Tak miałam usg 3dni temu, pani ginekolog sprawdzila wszystko przy badaniu powiedziała ze macica w całość powiększona, serduszko bije, sprawdzała jajniki i powiedziała ze wszystko jest super. A zauważyłam te upławy po tym badaniu dopochwowy a od wczoraj ten śmierdzący zapach
To moze cos ci otarla i to stara krew i sie psuje,moze tak jak pisza dziewczyny infekcja jakas.
 
Z doraźnych środków które nie zaszkodzi a mogą pomóc to luzna odzież, najlepiej sukienki ;) rezygnacja z wkładek i ograniczenie cukru w diecie (na wypadek gdyby to był grzybek).
 
reklama
Do góry