reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jechać na SOR? Utrzymujący się ból w podbrzuszu

nataliaw

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Wrzesień 2023
Postów
34
Cześć dziewczyny, przepraszam jeśli taki wątek się pojawiał wcześniej. Jestem w 13 tc, od wczorajszego wieczora czuję przez cały czas kłujący ból w dole brzucha poniżej pępka i po lewej stronie, chwilami mocniejszy chwilami słabszy, do tego doszły skurcze… Próbowałam dostać się dzisiaj do swojego lekarza, ale nie było opcji, a jestem już poważnie zaniepokojona, bo nigdy bóle mi się nie utrzymywały tak długo…Czy to normalne, czy powinnam pojechać na sor to sprawdzić? Plamienia ani krwawienia nie ma, leze od wczoraj
 
reklama
Bałam się wyjść na panikarę-pierwsza ciąża, nie mam pojęcia czego się spodziewać- jadę, dziękuję za rady !
 
Bałam się wyjść na panikarę-pierwsza ciąża, nie mam pojęcia czego się spodziewać- jadę, dziękuję za rady !
Kochana w ciąży lepiej jechać jeden raz za dużo niż pozniej żałować że się nie pojechało. Mi też się wydawało że może będą krzywo patrzeć. To nie ważne. Najważniejsze jest teraz Twoje dziecko. Oby to nic nie było powaznego. Trzymam kciuki i daj znać co powiedzieli
 
reklama
Cześć dziewczyny, przepraszam jeśli taki wątek się pojawiał wcześniej. Jestem w 13 tc, od wczorajszego wieczora czuję przez cały czas kłujący ból w dole brzucha poniżej pępka i po lewej stronie, chwilami mocniejszy chwilami słabszy, do tego doszły skurcze… Próbowałam dostać się dzisiaj do swojego lekarza, ale nie było opcji, a jestem już poważnie zaniepokojona, bo nigdy bóle mi się nie utrzymywały tak długo…Czy to normalne, czy powinnam pojechać na sor to sprawdzić? Plamienia ani krwawienia nie ma, leze od wczoraj
w ciąży wystarczającym powodem do pojechania na sor jest niepokój i zle przeczucia, więc ja bym jak najbardziej pojechała.
 
Do góry