reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jechać na SOR? Utrzymujący się ból w podbrzuszu

Jedź! Ja wlasnie wrocilam z podobnego powodu.
Jestem (dzisiaj) w 9tyg, od srody mialam podolewanie i delikatne skurcze - ale pomyslalam jak Ty, po co panikowac, to normalne ze tam sie powieksza wszystko.
W piatek juz dostalam plamienia z krwia, polecialam na Izbę. I wiesz co slyszalam?
Dobrze ze Pani przyjechala.
Finalnie nic sie nie dzialo, posiedzialam pare dni na obserwacji, badali i dawali nospe.
Okazalo sie ze w tym czasie powinien wystapic normalnie okres jakbym w ciazy nie byl, ale babys zdrowy, zadnych krwiakow ani nic.
Takze jedz, bedziesz spokojniejsza
 
reklama
Jedź! Ja wlasnie wrocilam z podobnego powodu.
Jestem (dzisiaj) w 9tyg, od srody mialam podolewanie i delikatne skurcze - ale pomyslalam jak Ty, po co panikowac, to normalne ze tam sie powieksza wszystko.
W piatek juz dostalam plamienia z krwia, polecialam na Izbę. I wiesz co slyszalam?
Dobrze ze Pani przyjechala.
Finalnie nic sie nie dzialo, posiedzialam pare dni na obserwacji, badali i dawali nospe.
Okazalo sie ze w tym czasie powinien wystapic normalnie okres jakbym w ciazy nie byl, ale babys zdrowy, zadnych krwiakow ani nic.
Takze jedz, bedziesz spokojniejsza
Dobrze, że dzidzia zdrowa !
 
Duphaston dostałam, wiecie co on dokładnie robi ? Przeczytałam ulotkę, ale nic z niej nie wyniosłam, a jestem ciekawa
A co masz napisane na wypisie? Skracanie się szyjki? Cokolwiek? Bo duphaston przeważnie się przepisuje jak są objawy skracania szyjki macicy a nie bóle brzucha. 🧐
 
A co masz napisane na wypisie? Skracanie się szyjki? Cokolwiek? Bo duphaston przeważnie się przepisuje jak są objawy skracania szyjki macicy a nie bóle brzucha. 🧐
Mam rozpoznania „inne określone stany związane z ciąża” nic więcej, zreszta wrzucam zdjęcie i oni tez mi powiedzieli, że wszystko prawidłowo
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    3,2 MB · Wyświetleń: 104
Mam rozpoznania „inne określone stany związane z ciąża” nic więcej, zreszta wrzucam zdjęcie i oni tez mi powiedzieli, że wszystko prawidłowo
No to SKORO WSZYSTKO W porządku to na jaka cholere duphaston. Jezu, skonsultowałabym to z prowadzacyn. Jak ja nie cierpię jak lekarze przepisują te duphaston jak cukierki.
 
reklama
Do góry