reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jeśli jest tętno ciążą jest żywa

BieniekAlicja07

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Maj 2022
Postów
36
Hej kochane , przychodzę z głupim pytaniem a właściwie z upewnieniem.. wiecie jak to jest rozum głupieje. Czy gdy detektorem tętna wykrywamy tętno dziecka (nie mylę go ze swoim ani z niczym innym ponieważ ma 148 średnio) to ciąża jest żywa ? Powinno być wszytsko ok ?Nie traktujcie mnie jak idiotki 😂
 
reklama
Hej kochane , przychodzę z głupim pytaniem a właściwie z upewnieniem.. wiecie jak to jest rozum głupieje. Czy gdy detektorem tętna wykrywamy tętno dziecka (nie mylę go ze swoim ani z niczym innym ponieważ ma 148 średnio) to ciąża jest żywa ? Powinno być wszytsko ok ?Nie traktujcie mnie jak idiotki 😂
A masz pewność, że to tętno dziecka, a nie Twoje, pępowina albo przepływy? Ktoś Ci tutaj napisze, że tak i może to zmylić Twoją czujność na przyszłość jak coś będzie nie tak… Tak, ciąża jest żywa jesli jest wykrywalne tętno, pod warunkiem, że ma się pewność, że wykryte tętno to dziecka.
 
Myślę że ciąża żywa na pewno. Też mi się wydaje że nie da się tego pomylić. Sama mam takie urządzenie i odrazu tam gdzie trzeba pokazuje wartości dużo powyżej setki i tak jak mówisz pępowina ma inny dźwięk i inna wartość.
 
Do góry