reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jeśli zaszłam w ciążę tydzień przed okresem to moge jeszcze dostać ten okres?

A Pani zrozumiala pytanie? Autorka nie pyta czy zaszla w ciaze, pyta o mozliwosc wystapienia okresu po zaplodnieniu. Czytajcie ze zrozumieniem a unikniemy głupich komentarzy nie odpowiadajacych na pytanie.
Tak, zrozumiałam. Posiadłam umiejętność czytania i rozumienia słowa pisanego, a następnie budowania logicznych wniosków w szkole podstawowej. Mój komentarz nie jest głupi. Tylko takie jest pytanie.
A Pani komentarz jest niegrzeczny.
 
reklama
Bo wiem jakie teraz są czasy , i wiem.co robią 16latki ,a skoro uważasz ,że 21letnia kobieta ,nie musi widzieć jak cykle wygalda , to gratulacje dla Ciebie i całej reszty
Uwielbiam takie stwierdzenia.
Ja bylam jedna z niewielu dziewczat, która nie była imprezowa, a zawsze slyszalam, ze nie ma takowycg, więc nie rzucaj wszystkich do jednego wora, bo jakie mamy czasy? Równie dobrze moglabym ujac ze dzieki "tym czasom" ludzie stali się tacy oschli i zagladajacy z nosem do innych ni kiedys, za malo serdeczności panuje a tylko negatywne ocenianie, ale to nie kwestia czasu a kwestia ludzi, jacy byc zaczęli.
 
Tak, zrozumiałam. Posiadłam umiejętność czytania i rozumienia słowa pisanego, a następnie budowania logicznych wniosków w szkole podstawowej. Mój komentarz nie jest głupi. Tylko takie jest pytanie.
A Pani komentarz jest niegrzeczny.
Pytania nie mogą byc glupie... kto pyta nie błądzi, ponoc ? Jakie według Ciebie sa madre ? Skoro uwazasz cos za glupie, mozna sie nie udzielax w temacie.
Jesli kolezanka nie chce się zabezpieczać to Wam tym krzywdy nie robi jej sprawa. A co do zarazenia sie czyms, moze kontrolowała to za pomocą badan? Jej sprawa.
 
Ostatnią miesiączkę miałam 7 grudnia kochaliśmy się z narzeczonym 30 grudnia z finałem w środku 7 stycznia nie dostałam okresu czy mogło dojść do zapłodnienia i mogę być w ciąży ?
 
Ostatnią miesiączkę miałam 7 grudnia kochaliśmy się z narzeczonym 30 grudnia z finałem w środku 7 stycznia nie dostałam okresu czy mogło dojść do zapłodnienia i mogę być w ciąży ?
Teoretycznie wszystko jest możliwe. 1 dzień spóźnienia o niczym nie świadczy, aczkolwiek ja bym stawiała na tezę wątpiącą. Jeśli okres nie pojawi się nadal przez kilka dni to nie pozostanie ci nic innego jak wykonać test.
 
Ostatnią miesiączkę miałam 7 grudnia kochaliśmy się z narzeczonym 30 grudnia z finałem w środku 7 stycznia nie dostałam okresu czy mogło dojść do zapłodnienia i mogę być w ciąży ?

Każdy stosunek seksualny bez zabezpieczenia może zakończyć się ciążą.
Niestety, jedynie badanie betaHCG da Ci odpowiedź na pytanie, czy doszło do zapłodnienia i jesteś w ciąży.
 
Ostatnią miesiączkę miałam 7 grudnia kochaliśmy się z narzeczonym 30,31 grudnia dziś mam 38dc a miesiączki nadal nie mam test robiłam wczoraj wieczorem wyszedł negatywny czy któraś też tak miała z Was?
 
Ostatnią miesiączkę miałam 7 grudnia kochaliśmy się z narzeczonym 30,31 grudnia dziś mam 38dc a miesiączki nadal nie mam test robiłam wczoraj wieczorem wyszedł negatywny czy któraś też tak miała z Was?
Zrób test z porannego moczu jutro, bo jeśli owulacja była po 31 grudnia, to może jeszcze z wieczornego moczu nie wychodzić. Jeśli owulacja była po 31 grudnia, to faza poowulacyjna trwa do 16 dni (czasem dłużej), więc masz jeszcze czas. A jeśli owulacja była wcześniej, a Wy nie wspolzyliscie, to w ciąży i tak nie jesteś.
Jak jutro będzie negatywny, to odczekaj jeszcze z 3 dni i powtórz znowu lub zrób betaHCG z krwi. Gdyby wynik dalej był negatywny, a Ty zawsze masz regularne cykle i to ewenement, to idź do ginekologa na USG. Oceni, w jakiej fazie cyklu jesteś, czy była owulacja i być może będą potrzebne leki na wywołanie miesiączki.
 
reklama
Ostatnią miesiączkę miałam 7 grudnia kochaliśmy się z narzeczonym 30,31 grudnia dziś mam 38dc a miesiączki nadal nie mam test robiłam wczoraj wieczorem wyszedł negatywny czy któraś też tak miała z Was?

Cykl mógł być bezowulacyjny lub owulacja mogła się przesunąć
Jeżeli ostatni stosunek miałaś 31.12 to teoretycznie nawet do 21.01 jest jakaś tam szansa na pozytywny test
 
reklama
Do góry