reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest duza sznsa?

Ewelka20

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Październik 2013
Postów
248
Hej kobietki,mm takie 2 pytania:-)...
Duża szansa n zajście w ciąże jest gdy ma się dni niepłodne,a seks uprawiany jest do końca?jedni mówią,że tak inni,że nie i sama już nie wiem...:no:.A drugie,czy możecie mi pomóc i powiedzieć kiedy sądni bezpłodne?może powinnam sama już wiedzieć mając 2 dzieci,ale jakoś zawsze mi się myli,a obliczam je dzięki kalkulatorowi na internecie,lecz wiadomo,nigdy nie wiesz cy dobrze jest obliczone:tak:...Pytam ponieważ ostatnio z mężem troszkę się zapomnieliśmy,ale miałam dni niepłodne więc chciałabym wiedzieć jakie są szanse że mogę być w ciąży...:cool2:
 
reklama
Ewelka wszystko zalezy jak dlugie masz cykle...srednia faza lutealna ( po owulacji) trwa ok 14 dni wiec jezeli masz regularne cykle i masz symptomy owulacji tj. Przezroczysty ciagnacy sluz ( bialko jajka) , bol jajnikow itd.,to mozesz zaobserwowac jak dluga jest faza lutealna i wtedy od dlugosci cyklu odejmij ilosc dni skladajacych sie na faze lutealna i trzeba plus minus kilka dni przed i kilka dni po dodac bo plemniki maja zdolnosc przetrwania. Czyli ja np mam 30 dniowe cykle a faze lutealna mam 14 dni czyli mniej wiecej owu powinna byc w 16 dc czyli plodna jestem miedzy 13-20 dc
 
Witam,
kochałam się z mężęm 6 dnia cyklu "do końca". Cykle mam ostatnio niezbyt regularne ostatni trwał 34 dni a najkrótszy (3 miesiące temu) 27 dni. Miesiączka trwa zwykle 4-5 dni. W 7 dc rozbolał mnie brzuch tak jak na miesiączkę, ból utrzymuje się już drugi dzień. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Czy jest możliwość zajścia w ciąże 6dc? Może któraś z Was tak zaszła?
 
Do góry