reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jest jakakolwiek szansa,ze zaszlam w ciaze?

Rozwiązania
0
Witam, od jakiegoś czasu biorę tabletki antykoncepcyjne "yasmin" kilka razy zdarzyło mi się zrobić dłuższą przerwę tj 2 miesiące albo nie dokończyć opakowania... teraz zaczęłam nowe opakowanie nie czekając na 1 dzień okresu... jestem w 2 tygodniu brania tabletek... ( zorientowałam się ze nie biorę ich zgodnie z dniami na tyle opakowania) kilka razy przlapalam sie na tym,ze spoznilam sie z wzieciem gabletki o godzine lub dwie...w środę rano wzięłam ostatnią tabletkę A w nocy uprawiałam seks bez dodatkowego zabezpieczenia... po tym przez dwa dni zapomniałam wziąść tabletki... czy jest szansa,że zdążyłam zajść w ciaze...?

reklama

SleepingBeauty

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
O, to ja mam pytanko :) wetnę się trochę w wątek :p
Mi ginekolog powiedział, żebym brała tabletki antykoncepcyjne zanim dostanę okres (karmię piersią, mam dostosowane tabletki). I że zadziałają po dwóch tygodniach od brania. Trochę dziwnie, bo słyszałam, że powinno się zacząć brać kiedy pojawi się okres :/ co o tym myślicie ?

Fado123

Rozwiązania
3
Mi ginekolog powiedział, żebym brała tabletki antykoncepcyjne zanim dostanę okres (karmię piersią, mam dostosowane tabletki). I że zadziałają po dwóch tygodniach od brania. Trochę dziwnie, bo słyszałam, że powinno się zacząć brać kiedy pojawi się okres :/ co o tym myślicie ?
hm może przy karmieniu piersią są inne tabletki , i je się inaczej bierze , a na ulotce jak pisze ? ale skoro lekarz tak kazał to chyba wie co mówi ?

aspekt

Rozwiązania
10
O, to ja mam pytanko :) wetnę się trochę w wątek
Nie dziwi mnie to co powiedział Twoj lekarz. Mozesz czekać na I okres po porodzie, ale ryzykujesz ciążą. Pierwsza owulacja po porodzie jest PRZED pierwszym okresem, czyli teraz nikt Ci nie powie, kiedy to będzie.

U

użytkownik 191

Gość
Tez brałam takie tabletki i zaczynałam od razu :)

U

użytkownik 191

Gość
Witam, od jakiegoś czasu biorę tabletki antykoncepcyjne "yasmin" kilka razy zdarzyło mi się zrobić dłuższą przerwę tj 2 miesiące albo nie dokończyć opakowania... teraz zaczęłam nowe opakowanie nie czekając na 1 dzień okresu... jestem w 2 tygodniu brania tabletek... ( zorientowałam się ze nie biorę ich zgodnie z dniami na tyle opakowania) kilka razy przlapalam sie na tym,ze spoznilam sie z wzieciem gabletki o godzine lub dwie...w środę rano wzięłam ostatnią tabletkę A w nocy uprawiałam seks bez dodatkowego zabezpieczenia... po tym przez dwa dni zapomniałam wziąść tabletki... czy jest szansa,że zdążyłam zajść w ciaze...?
Serio sie pytasz czy przy takim nieregularnym braniu tabletek mogłaś zajść w ciąże? Przeciez to jest wręcz oczywiste.

Mała.czarna

Rozwiązania
0
Oczywiście że możesz zajść w ciążę. Jeśli zapominasz brać tabletek i tak to olewasz... A jeśli już się tak zdarzy a nie chcesz ciąży to trzeba się dodatkowo zabezpieczyć

reklama

SleepingBeauty

Rozwiązania
3
hm może przy karmieniu piersią są inne tabletki , i je się inaczej bierze , a na ulotce jak pisze ? ale skoro lekarz tak kazał to chyba wie co mówi ?
Na ulotce jest tak :
 Po porodzie
Należy rozpocząć przyjmowanie tabletek między 21. a 28. dniem po porodzie.
W przypadku późniejszego rozpoczęcia przyjmowania tabletek należy zastosować dodatkową
metodę antykoncepcji (mechaniczne środki antykoncepcyjne) przez pierwszych 7 dni
przyjmowania tabletek. Po odbytym stosunku przed rozpoczęciem przyjmowania tabletek należy
sprawdzić czy pacjentka nie jest w ciąży lub należy poczekać do pierwszej miesiączki.
Ja zaczęłam przyjmować po dwóch miesiącach od porodu, nie było żadnego stosunku

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
taka j. Jak to jest naprawdę z tym koronawirusem? Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 4
A USG, czy widać różnice i jest szansa? Ciąża, poród, połóg 11
MILUTKA1993 Czy jest mozliwe tak szybkie wystapienie objawow zagniezdzenia zarodka? Potrzebuję porady 3
Aśka 94 Czy jest zagrozenie porodem przedwczesnym Potrzebuję porady 8
gajdowa 2 poronienia ...nadzieja nadal jest Ciąża po poronieniu 35
A Czy jest możliwość ciąży? Brak okresu 11 dni, test negatywny Potrzebuję porady 8
M Czy jest jeszcze nadzieja? Brak akcji serca... Ciąża, poród, połóg 27
Olaska21 Wprowadzenie kaszek z gotowym mlekiem mm dla dziecka które jest na innym mleku mm. Pomóżcie ! Dzieci urodzone w 2019 roku 7
P Plamienia o nieznanej przyczynie- czy jest szansa na ciąże? Ciąża po poronieniu 13
Mythopoeia Co to jest??? Potrzebuję porady 4
J Czy możliwa jest ciąża?? Potrzebuję porady 5
GabrielaNowak85 Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy Potrzebuję porady 644
Majcia1007 Czy to jest wynik wiarygodny? Potrzebuję porady 27
M Tablet, smartfon, telefon, smartwatch - dać czy nie dać o to jest pytanie Przedszkolaki 8
B Co to jest Potrzebuję porady 3
A Czy jest możliwość zajścia w ciąże? Rozmowy o seksie 6
P Czy przyrost bhcg nie jest za wolny? Ciąża, poród, połóg 14
I Zapis ktg czy jest prawidłowy? Ciąża, poród, połóg 15
D Czy to już cukrzyca ciążowa? Jest ktoś kto się na tym zna? Potrzebuję porady 26
aniaslu Seksualizacja jest groźna. Jak chronić dzieci? Temat tygodnia 6
S Witam czy beta hcg jest prawidłowa? Potrzebuję porady 6
Sylwia maybe baby Czy jest to wynik pozytywny? Potrzebuję porady 11
aniaslu Czy siusianie na zapas jest zdrowe, a w pozycji na Małysza? Co warto wiedzieć Temat tygodnia 1
Pati1996_2 Jeszcze nie wiem, jaka jest szansa? Potrzebuję porady 10
X Czy to jest ciaza? Potrzebuję porady 10
M Test ciążowy z krwi z Apteki - jest taki! Staramy się 43
A Badanie metodą Fish z amniopunkcji czy jest wiarygodne? Potrzebuję porady 4
G 32dc, 14dpo - test negatywny. Jest nadzieja? Staramy się 7
aniaslu Lans ponad wszystko, czy może świętowanie narodzin dziecka. Jakie jest twoje zdanie? Pytanie tygodnia 7
aniaslu Nietrzymanie moczu w ciąży i po porodzie. Czym jest, skąd się bierze i gdzie szukać pomocy? Temat tygodnia 11
A Jaka jest Waszą opinia w tym temacie? Potrzebuję porady 15
aniaslu Kangurowanie. Czym jest i jak buduje więź z dzieckiem? Temat tygodnia 30
D Czy jest szansa na ciąże? Potrzebuję porady 16
Aga1402 Czy tam jest widoczna druga kreska ? Mam zalozona spirale. Staramy się 26
K Trzecia ciąża i ta jest inna czy to na chłopaka ? Ciąża, poród, połóg 42
Jastia Jak to jest z ta owulacja... Potrzebuję porady 2
A Co to jest? - zdjęcia Potrzebuję porady 16
K Czy wynik endometrium jest odpowiedni by zajść w ciążę? Staramy się 14
R Kiedy wiadomo czy dziecko jest prawo czy lewo ręczne ? Potrzebuję porady 24
Tysiek991 Jak to jest. Potrzebuję porady 9
M Czy jest ryzyko? Potrzebuję porady 5
A Okno życia nie jest anonimowe? Potrzebuję porady 10
Lawidaloca Czy ten test napewno jest negatywny? Co to za niemal niewidoczne kreseczki? Potrzebuję porady 9
Edym181 Porada. Czy jest szansa na ciążę Potrzebuję porady 6
Mała.czarna Jak to jest z tymi malinami ? Potrzebuję porady 24
M Czy jest szansa na ciąże? Potrzebuję porady 9
Mała.czarna Czy ten przyrost jest ok ? Potrzebuję porady 5
M Jak ubrać niemowlę, kiedy jest ciepło? Potrzebuję porady 4
M Puste jajo płodowe ? Jest jeszcze szansa ? Potrzebuję porady 19
ElaMaja Lekarka skreśliła moją ciążę a dwóch lekarzy nie jest pewnych... Potrzebuję porady 401