reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

witaj to wsumie nie tak daleko :) ,ale ja jeszcze tak ogolnie poznaje nie potrafie sie jeszcze przyzwyczaic do tak duzego miasta

czyli od niedawna w Poznaniu, a konkretniej na Ogrodach to gdzie mieszkasz..... ;-) i widzę, że mamy chłopaków w podobnym wieku mój skończy 23 sierpnia 23 miesiące za miesiąc świętujemy 2-latka
 
reklama
Witam

jest któraś chctena na spacerek po starym dziaij???
;p
jade na ten slub i chciałam troche polatac po miescie z dzieciakami :p miło jakby sie któraś przyłączyła :) pisac pisac pisac :p albo dzwonic :p


ja mogę i pisać i dzwonić.... ale niestety spacerek dziś nie dla mnie..... a życzę przyjemnego ;-)
 
w sumie to ja mieszkam na poczatku przybyszewskiego i wszystko w kolo jest mi obce choc moj mi pokazuje gdzie co jest to ja sie boje ze sie zgubie;(

nie wiem z której strony jest początek Przybyszewskiego, chyba przy Dąbrowskiego ?? ale tak czy siak na nowym placu zabaw Bukowska/Przybyszewskiego w przyszłym tygodniu możemy sie umówić, ma być ładna pogoda wiec dzieciaczki skorzystają, mój starszy już nie może sie doczekać wyjścia na ten plac zabaw, bo chodziliśmy tam jeszcze przed remontem.... ja proponuję środa lub czwartek.....godziny popołudniowe, najlepiej ok.16.30-17.00;-) a może któraś jeszcze się wybierze
 
reklama
Do góry