reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Witajcie
Na-tuska
pelargonie: w jasnym pomieszczeniu, tem. ok 5 stopni może być trochę mniej, np w garażu jeśli jest tam jakieś okno.
MamaGabi z samochodami tak właśnie jest, psują się a części drogie, ale po deszczu przychodzi słońce:-).
An gratuluję pracy, ja właśnie po rozmowie z Pracodawcami. Idę na wychowawczy, a wiosną wracam - teoretycznie, życie pokaże, wcale się nie zdziwię jak będzie trzeba szukać nowej. A Mały z kim zostaje ...
Poziomeczka wg prawa po macierzyńskim powinnaś wrócić na swoje stanowisko, po wychowawczym nie ma już takiego obowiązku, ale musi Ci zapewnić stanowisko o takim samym wynagrodzeniu jakie miałaś przed urlopem

Dzisiaj okrążyłam Maltę nóg nie czuję. Dziewczyny jak usypiacie swoje maleństwa, Dobra ma zamknięte oczy, niby śpi ale płacze ...
Jutro skok na wodę, wybieramy się na basen
 
dobry wieczor:)

Mi.Pi moja Gabulak roznie zasypia,czasami na rekach (przewaznie w dzien) wieczorkiem w lozku kreci sie wierci sie, wkoncu zasypia w takei jpozycji ze mozna sie posikac ze smiechu....
wogoel dzisiaj byla jalas wrazliwa,m ja wdzien usypial co ja przytulil czy dotknal to ta sie smiala i teraz wieczorem tez co ja dotknelam tosie brecha, jakby laskotki miala wszedzie... woogel zeby je j hurtowo wychodza na poczatku tyg wyszly ejej jedynki a dzisiaj zagladam w dzioba a tam juz gorne dwojki,jedna jest druga sie przebija.... jak nie bylo to nei bylo a teraz wszystkie na raz...

Asia to kiedys pewnei z dizewczynami sie umowimy wszystkie i na jordanowski sie wybierzemy... a przypomnij w jakim wieku ty masz maluszka?

Mi.Pi a gdie nabasen chodzicie?

Marcia zdrowka,a jakeis leki bierzesz?

a gdzie reszta ?????helllołłłłłł
 
MamaGabi idziemy na Batorego, tam niedaleko mieszka Tata Dobrej. Bardzo się cieszę z tego wyjścia, staram się by Mała miała z Tatkiem jak najwięcej bliskiego kontaktu.

Chciałabym by Dobra zasypiała sama w łóżeczku, kładę ją a później to bywa różnie...
 
Natuska ja mam potrzebę misji:-), jeśli chodzi o "Ogród", mój Szef trochę się boczył, bo za długo, za dużo informacji. Jeśli trzeba to ja chętnie coś przytnę, mogę popielić, itp.
 
Mi Pi - ja tam bym z malym zostala jak najduzej sie da :-)tylko kasa skąd :-( a Bartuś zostanie z babcią juz sie nie oże babcia doczekać mieszkam z nią wiec zna małego :-). Mój Bartuś kiedyś tylko zasypiał na rączkach a teraz w łóżeczku lub na spacerku to w wózku albo po mleku albo mleko i smok i tak jak natuska pielucha lub kocyk do przytulenia.

MamaGabi - masz książeczke zAbi miała robione Usg przezciemiazkowe bo moj S nie może znaleźć (pewnie nie miał poszukać ale jakbyś wiedziała to było by fajnie)

Poziomka - mi też sie wydaje ze w prawie jest tak że nie mogą cie dac na gorsze stanowisko nooo ale ty chyba jestes na wychowawczym :-(

Natuska no ja nie wiem bo twoje dzieci takie kochane i takie arie ci zrobily wkosciele ;)

Joanna - u nas są takie spotkania że np okolo 14 mamuś bylo w starym zoo to mi się podobało bylo wtedy super Tygrynka musisz coś podobnego zorganizować bo ty tak umiesz.

Ja też chce sie wybrac na basen ale pierwszy raz S powiedział że chce iść wiec i dobrze będzie fajna zabawa całą rodzinką. ;)

Hehehe ja też lubie pielić ;)

My dzisiaj na USG bioderkach lekarz powiedzial ze wszytsko oki super sie rozwijaja kości i cos tam. Potem do bylej roboty bo dowód osobisty zmieniłam i Bartus był pierwszy raz w mojej pracy w winndzie sie smial i cieszyl bo lustro a ja do niego "nie ma się co cieszyć robota do dupy chyba że trafiłbyś tu na o wiele lepsze stanowisko niż ja" hihihi dobrze że nikogo nie było w winndzie bo by se pomyśleli ;)

A wiecie coś o tym że jak sie jest zapisanym w PUP i znajdzie się samemu robote to po wypisaniu wniosku dostaje sie jakas kase?? bo dzisiaj kumpela mi mówiła że coś takiego jest?
 
reklama
Mąż mi zasnął na podłodze wcześniej mówił że mam go nie budzić ja zaśnie wiec nie budze ;) życze mu powodzenia jutro rano jak się obudzi ;)
 
Do góry