reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

heja,
ja podczytuje, ale weny brak.
w poniedzialek i dziś byliśmy w przedszkolu, wczoraj siedzaiałam z nim a dziś wyszłam zostawiając go samego. ponoc nie płakał. w piątek też idziemy...no a 1września już nie ma zmiłuj się. ehh zobaczymy jak to będzie. mama nadzieje ze większych ryków nie będzie.

to tyle na tyle:p
 
reklama
w poniedzialek i dziś byliśmy w przedszkolu, wczoraj siedzaiałam z nim a dziś wyszłam zostawiając go samego. ponoc nie płakał. w piątek też idziemy...no a 1września już nie ma zmiłuj się. ehh zobaczymy jak to będzie. mama nadzieje ze większych ryków nie będzie.

dzielny Filipek...będzie dobrze..... ;-)
 
Skrzat, noce na wsi są piękne, szczególnie gwiaździste, ja się wychowywałam na skraju Puszczy Noteckiej, pod lasem, wiem o czym mówisz.

Kozaczino dzielna ta Twoja panna:-) a sąsiadki nie zazdroszczę. Ja mam podobny problem, nie z sąsiadką, tylko faktycznie coś u mnie przeciekało i sąsiadka ma plamę na suficie. Niestety nie wiem co i jak? Jeśli nie przestanie trzeba będzie rozmontować prysznic:wściekła/y:.
Lilou to super, że wszystko dobrze, a katarek przejdzie.

Joanno spotkanie bardzo sympatyczne, co do jutra to nie wiem czy dla nas nie za ciepło?

Dziewczyny jak czytam o ząbkowaniu, to zaczynam się bać ...
Właśnie planuje następne dni. Co tu robić z Dobrą przy 30 stopniach? Mała akrobatka, zaczynam śmiać się, że może ma Adhd, ciągle w ruchu. A Tatuś polubił nosić Córcię w nosidełku, Dobra też zadowolona, bo może świat pooglądać:-D.
 
czesc dziewczyny co tam
u was? U nas nie zadobrze wystarczyla godz wczoraj spaceru i maly zlapal katar i kicha i na dodatek zmierzly to zima tak nielapal chorobsk jak teraz
 
hejka poranna:)
Ja się właśnie obudziłam, bo zasnęłyśmy z Małą:p Zet się szykuje do pracy i zostaję sama, ktoś reflektuje na kawkę:p A jakie spotkanie dzisiaj, bo jakoś nie w temcie jestem, coś mi się obiło o uszy że na Przybyszewskiego ale gdzie co i jak dokładnie??
My wpadliśmy znów w wir serilu 24h:p Już 7 sezon:)
Zaraz muszę Młodą ubrać i coś wymyślić, jakiś plan na dzisiaj:p
Na-tuska wszytskiego naj naj dla Emilki z okzji imienin:)
Kozaczino nie fajnie z zalaniem, ale u Ciebie też mokro, bo już nie pamiętam:( My jak mieszkałam z rodzicami, mieliśmy takich prwdziwych "sąsiadów" z opowieści, skarżyli się na balik dla dzieci o godzinie 17 a jak się przesunęło krzesło to przychodzili, że mamy zamknąć warsztat stolarski:p A najlepsze było, że sąsiadka nad nami kilk razy nas zalewała, więć my ich:p Albo się tak lało że u nas sucho a oni mieli mokre - bo ciekło gdzieś po rurach i nas omijało! Potem się wyprowadzili, ale byli straszni i w dodatku niesympatyczni!
Joanna zdrówka dla Młodego!
To życzę miłego dzionka;)
 
Ostatnia edycja:
Mi.Pi. hmm Twoja malutka ma dopiero 4ms? heh chciałam zaproponować basenik pod parasolem. ale w takim wieku to odpada...ja juz nie pamietam co robiłam z młodym w te upały... chyba siedzenie w cieniu na kocyku itp.

Asia zdróweczka dla małego. katar to nie choroba:)

Skrzat z tego co wiem to laski ida na plac zabaw ten koło konsulatu rosyjskiego?

ja dzis odpadam, bo zaraz dopijam kawuche i lece w ogród. chwasty chwasty chwasty///
 
reklama
Ale mam dziś lenia:p Chyb zrobię na obiad pierogi leniwe;P Albo serek camembert w Panierce...sama nie wiem jeszcze:p
U mnie grzmi, ciemno i wcale nie ma takiego upału, a Wy wszystkie gdzie poznikałyście?

edit. bylm zdjac pranie, u mnie zaczyna lac!!! i grzmi na maksa!
 
Ostatnia edycja:
Do góry