reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

hello,
Ja piszę z pracy, dzisiaj do 19tej, jutro chyba też;) Ale miałam stresa od rana bo Mała od 7 z dziadkiem sama była, zna go dobrze ze Skoków, ale dziadek sam nigdy z nią nie był, o 12 dojechała moja mama;)
Jutro o 16 na Starym Rynku jest pokaz zabytkowych samochodów właściciele mają być poprzebirani zgodnie z rocznikiem:), myślę że warto się przejść, dzisiaj stacjonują na Torze Poznań, niezłe cacka-mówię Wam!

Lilou, będzie dobrze głowa do góry, kuzynka zet też miała i jest dobrze! A jak z guzkiem Oliwki, byłyście u pediatry?
Filona dobrze, że Filipek lepiej w przedskzolu, za chwilę będziebiegł z uśmiechem:D
Poziomka super, że Weronika się zaaklimatyzowała;)
Kozacizno trzymam kciukiz a mieszkanie!
Julka zaglądaj do nas częściej!
Marcia ale masz apetyty:)
Tygrynka ja też idę na sushi i też jestem zielona;P
oki uciekam! Do miłego!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Skrzat dzięki za info o autkach, pewnie się przejdziemy, bo Seba uwielbia :D dzisiaj siedzieli z mężem pół godziny na krawężniku i wcinając buły oglądali koparki :D

sushi: ja, Ajentka, Lilou, Marcia, Poziomka, Skrzat :)

Marcia a kiedy najlepiej zarezerwować? jak jest z tłokiem w restauracjach z sushi? :D

obiadek wstawiony, dzisiaj mamy zapiekankę z Łowicza "dzisiaj na obiad..", tą co reklamują że nieugotowany makaron się dodaje.. mojego męża to zaciekawiło i sobie zażyczył :D pachnie pięknie, zobaczymy co z tego wyjdzie
 
czesc dziewczyny bylam z malym dzis na spacerze ten ktory wczoraj sie nie udal bo w sumie kobieta byla tylko ze to ja stalam kolo botanika ale to nie bylo glowne wejscie i dzis sie wszystko wyjasnilo maly na spacerze byl niesmialy ale w domu widac ze bardzo mv sie podobalo taki bardziej weselszy
 
no ładnie Joanna, przez Ciebie oberwało się tutaj niewinnej kobiecie :p i jak spotkanie? Michałek powoli będzie się ośmielał na pewno :)

moi dopiero wrócili z placu zabaw. Sebastian oczywiście z wielkim wyciem "dada" :/ coraz poważniej myślę o domu z ogródkiem :p
 
bylo fajnie oderwanie od codziennej rzeczywistosci tego mi brakuje ale to chyba bylo jednorazowe spotkanie bo ta kobieta ma spory kawalek drogi no coz ale chyba maly przespi cala noc
 
laseczki wlasnie rozmawiam z kolezanka rezerwowac ten stolik? wieczorami jest wiecej ludzi tam. poza tym to nie duzy lokal. mozemy wziac vip room ale to jest na max 8 osob. nic sie nie placi.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny podczytałam, nie mam siły pisać. Jutro jedziemy kupić spacerówkę, oczywiście nie mogę się zdecydować. Pewnie Tata będzie musiał. W Akpolu 15 procent rabatu na wózki .
Może jutro wreszcie coś napiszę. Wszystkim Dobrej nocy.
 
reklama
Witam
Chciałabym się nieśmiało dopisać do tego forum. Mam na imię Ania, mieszkam w Komornikach, jestem w 15 tygodniu ciąży. To moje drugie dziecko. Moja córka kończy jutro 8 lat. Widzę, że bardzo tu aktywne jesteście. Będę tu zaglądała od czasu do czasu :-)
 
Do góry