reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Marcia no na razie jest nas 6 (czy się mylę? ja, Ajentka, Lilou, Marcia, Poziomka, Skrzat :)), to może vip room? widziałam zdjęcia - super! może jak do jutra nikt się nie dopisze to dzwonić i rezerwować?

edit: Ania witaj :) wszystkiego dobrego dla córeczki :)
 
reklama
Skrzat na torze Poznań macie tam kogoś znajomego czy rekreacyjnie ?

Tygrynka myśl i działaj z tym domem z ogródkiem z placem zabaw bedziemy mialy gdzie jezdzic na grila i na plac zabaw :-), to jest super sprawa mam nadzieje że mi sie uda w nastepnym roku wszytsko zrobic tak jak chcemy w przezmierowie

Joanna trzeba byl;o napisac do mnie ja bym sie przeszla bo nie ma problemu dla mnie wsiasc w samochod i podjechac na ogrody :-)

Marcia jak ja byłam w ciąży to niczego nie mogłam sobie odmówić słodkiego w ogól jadłam jak taka świnka a teraz w cale a przytylam 25kg tak jak Nastuska jdalam i spalam ale ciaze mialam zagrozona wiec lezalam ale jadlam jak za trzech :-)

Mi.Pi - napisz jaki wózek kupujesz i jak się sprawuje i zdjecie wstaw lub wysli na email. Jeszcze raz Ci pisze ze nie moglam wyslac ci zdj bo nie wchodzi mi email wraca.

ani83 - witaj my się znamy nie ? ze szkoły TK :-) zagladaj i zagaduj fajnie tu jest i super ekipa

natuska - dobrze ze ci konto odblokowali przed weekendem bo cieko z 2 dychami

A ja dzisiaj zrobiłam taki maraton ze giry z tylka mi uciekaja :-)
Z centrum miasta bo z 23 lutego poszlam piechota i malym z wozkiem na czecha tam wypilam soczek i poszlam na boh II woj św coś obejrzeć ale stamtad to juz autobusem i sobie wysiadalam na wielkiej i przeszlam przez stary rynek w strone chaty i tak se myśle (bo czasem mi się udaje myśleć) że tyle tu ludzi :cool2: no i potem dotarlo do mnie ze to piątek. Tej ale taki maraton to ja nigdy nie zrobilam wiec masakra stópki mi odpadaja. Bartuś spi, a ja teraz sobie odpoczywam przy necie.
 
ale dziewczyny piszecie dużo! z przyjemnością się to czyta, bo na forum lipcówek 2010 jest cisza. tu sie coś dzieje!

uprzejmie donoszę (uwielbiam ten zwrot;), ze w tesco na wilczaku jest ejszcze spory wybór ciuchów. raczej w małych rozmiarach, w tych ponad rok już trochę mniej. Jednak skusiłam się na parę rzeczy (dobra, nei parę, tylko kurtkę, ocieplane sztruksy, czapkę, body z długim i podkoszulki) i jestem bardzo zadowolona z zakupów.

ja dzisiaj pierwszy dzień w pracy na 8 rano i myslalam, ze skonam ze zmęczenia! moja kochana córcia śpi do 9, więc wstawalam po cichu, zeby nikogo nei obudzic. o 9 przyszla nianai i zamienila się opieką z moim B.

mimo, ze pracuje od lutego, wakacje mnie zupełnie z rytmu wytrącily. na szczęscie na 8 chodzę tylko raz i w inne dni będe mogla pospac sobie z dzieciakiem.

ale dzieciak tez chyba rozłąkę przezywa. zwlaszcza, ze mamy nową nianię. nianai jest super kochana, jednak co mama to mama. na dodatek o 18 wychodzilam dzis na pedicur i mala urządzila straszną rozdzierającą serce scene, że mamusia i mamusia. potem podobno tez od czasu do czasu sobie przypominala, ze mamy nie ma i plakala rozrdzierająco.

mam nadzieję, ze z czasem przywyknie do rozstan ze mną, bo plakać się chce na to wszystko.


piszecie, ze sie u umawiacie, ja neistety nei mogę. jednak jesli bedzie umawiamy jakis spacer na cytadelil czy gdzies w godzinach popoludniowych, to chętnie dołączę!
 
marta ja podejrzewam, ze rozlaka bywa bolesna. Mnie tez to czeka ale na szczescie do 3r zostaje z Nikosiem :)
W jakich rejonach mieszkasz?

Na tuska spokojnej nocki... :-)

ja tez powoli mykam do juterka!:)
 
Hej:)nie wytrzymalam i odpalilam bb w komie;)ale ledwo chodzi,przeczytalam ost strone.my na miejscu,jest cudnie.ogien w kominku, dzieci spia.zyc nie umierac:)
widze ze rezerwujecie wt,super!wczoraj gadalam z babka wlasnie o tym vip roomie.mowila ze 6 osob na luzie,8 sie wcisnie;)

ok zamykam bb bo P wola;)
milego weekendu!
 
O hohoho widać że koniec wakacji bo wątek po prostu kwitnie aktywnością. Co mi się bardzo podoba!
W ogóle to witam!;-)
Ja dziś pracowicie ale jutro na 5h jeszcze do pracy od 9 a potem jesteśmy zaproszeni na grillka do znajomych a że pogoda ma dopisać to już w ogóle bardzo się cieszę.
Lilou Wiem że łatwo się piszę ale nie martw się na zapas może tak jak pisze Marcia nie będzie trzeba z tym nic robić tylko odpowiednie leki. Zdrówka kochana i wypoczywaj.
Natuska No to weekend będzie na pewno udany, konto odblokowane i to z niespodzianką:-)
marta1210 Mój Marcel dokładnie w wieku Poli też miał takie akcje że tylko mama, mama i krzyk jak wychodziłam ale teraz jest już dużo lepiej. Taki jakby bardziej rozumny się stał i kuma że mama wróci;-)
Filona Dzielny Filipek! Z każdym dniem będzie tylko lepiej.
jarzebinka To co idziesz z nami na sushi? Zapraszamy.:tak:
poziomka fajna ta akcja na malcie ale my w niedziele na obiad do teściów zaproszeni więc odpada. Może następnym razem. Zdaj nam później relacje jak było.
Julka Super że się odezwałaś. A Ty już masz jakiś stały dostęp do neta czy nadal nie?
W ogóle to bardzo dobry pomysł z tą rezerwacją stolika żeby później nie wyszło że się tylko smakiem obejdziemy bo tego nie zniese:-D Super że się nam grono powiększyło:tak: Jestem również za wyjściem na drinka zgodnie z propozycją tygrynki. Trzeba w końcu wykorzystać chwile wolnego do maksimum. Małż już uprzedzony że jak we wtorek wróci do domu to nie zastanie żony na miejscu:-D
Kurcze tyle naskrobałyście że już nie wiem co miałam więcej napisać. No cóż. Dobranoc.
 
ufff już się bałam że żadna propozycji drinkowej nie zauważyła albo ze tylko ja mam takie niecne plany ;) to co Ajentka, w razie czego tylko dwie balujemy?? :D to się nam faceci zbuntują i pójdą w końcu do tej Czekolady jak się odgrażali :D

Marta1210 no właśnie, gdzie mieszkasz? bo ja też niedaleko Cytadeli :)

Sebastian dopiero zasnął :/ musiał poukładać wszystkie autka, myślałam że zwariuję :D
a tu dzisiaj cisza już??
 
reklama
ja tu jeszcze jestem :cool2: i tez widzialam ten drink ale jak juz pisalam :(

a u mnie zaczyna sie sezon na seriale i znowu bedzie akcja s....nie ;) House M.D. (Dr House) - Sezon 8 wchodzi 2011-10-04, Desperate Housewives (Gotowe na Wszystko) jestem ciekawa co bedzie w nastepnym sezonie bo jest dobry serial

nogi mnie jeszcze do teraz bola od lazenia

natuska ja szlam z kumpela a w takich godzinach ze na pewno bylas ze skrzatami po za domem. Ale jak bym czasem byla nie omieszkam wlecieć oczywiście.
 
Ostatnia edycja:
Do góry