reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

hej laseczki
zaraz Was nadrobie

ja od rana na uczelni bylam w sumie pracka ma malo poprawek numeracja spis tresci i tyle :)
rektor mnie oczywiscie wyczail i mi trochę pomogl z anglista bo tak to bym czekała i czekala z podsumowaniem pracy a tak od reki :))

potem obkupilam sie w owoce na rynku i pieke placuszka ze sliwkami i Kruche ciasto z malinami i lekką budyniową pianką :)
 
reklama
hej:)

My już po odwiedzinach u Skrzata :-)było bardzo miło, dzięki Skrzat :-) ciasto pychotka, aż mi wstyd że tyle kawałków zjadłam:-D
W przyszłym tyg zapraszam do siebie ;-)

Karola dzięki dobra kobieto :tak:

Marcia czytamy ten sam blog;-)właśnie dziewczynom mówiłam że chce malinowe ciasto upiec chodziło mi właśnie o to bp bardzo smakowicie wygląda. Napisz jak wyszło ;-)

sueno opłata stała (za 3 dodakowe godziny czyli od 13- 16), jedzenie 6 zł /na dzień, rytmika, ang, ubezpieczenie, wyprawka, książki. Ja niestety znam osoby z różnych przedszkoli które tyle płącą. Ceny od tego roku wzrosły, niestety :szok:

Teraz spadamy na ognisko do koleżanki Olwiki.
Do poczytania wieczorkiem:)
 
Dziewczyny w wątku Sprzedam, Kupię jest moja lista książek które sprzedam lub wymienię. Jeśli ktoś zainteresowany proszę pisać na priva.
 
hello,
Dziewczyny dziękuję za odwiedziny na moim "końcu świata" i zapraszam ponownie:-)
Basia padła przed chwilą, wymęczona zabawą z Julką i opieką nad młodszymi przystojniakami:-D
Mamusia zaraz do niej dołączy, chyba że tatuś mnie rozbudzi;-)
A na forumie cisza ostatnio jak nie wiem:p
Marcia malinowe ciasto wygląda bosko, muszę upiec puki jeszcze malinki są! A Ty zrobiłaś je w końcu?
 
Marcia:
1 szklanka cukru
2 szklanki maki
4 jajka
1 rozpuszczona kasia
cukier waniliowy
1 lyzka proszku do pieczenia

miksujesz, wylewasz na blache (wysmarowana maslem i posypana bulka tarta lub papierem wylozona) wsadzasz sliwki i pieczesz 40-60 minu zalezy od piekarnika!

szybko i prosto! Dziewczyny dzis jadly:p
 
Lilou ja chodzę do pani Moniki Tamborskiej - Zedlewskiej, przychodnia na Al. Solidarności 36 tel. 061 64 77 764/765/780, młoda miła i wydaje się kompetentna, ostatnio zrobiła mi usg, ponieważ stwierdziła, że dawno nie było. na każdej wizycie dostaję skierowanie na badanie krwi, wykonuje je na kilka dni przed wizytą i idę już z wynikiem. W innych poradniach tak nie było.

Marciaa pozazdroszczę talentu kucharskiego i cukierniczego.

My z Dobrą pojechałyśmy dzisiaj do Lubonia po buty. Kupiłam czerwone http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTWWbJ5PmbehLxtHEbfaeqRhgWY2W8YPeuawTdxti65Sc6M3BzgrA.

Dzisiaj zjadłyśmy marchewkę z jabłkiem. Najważniejsze jest to, że byłyśmy u szczepienia i ani jedna łezka się nie pokazała. Zuch dziewczynka, a mama jaka była dumna, gdy Pani Doktor zachwycała się Małą, która nota bene utrudniała badanie, swoją ruchliwością.

Dziewczyny szkoda, że nie dołączyłam do spotkania, ale ostatnio w rozjazdach.
 
reklama
Mi.Pi ładne butki dla Dobruni kupiłaś :p dzielna dziewczynka!
MArcia super ciacho, że też Ci się tak chce w kółko coś piec, podziwiam :)
fajnie że spotkanie się udało, ja nawet nie dotarłam na spotkanie Świadomej Mamy, bo się rozchorowałam kompletnie :/ a jutro i tak muszę ruszyć bo brata odwożę na pkp i idę do pielęgniarki by mi pokazała jak robić te zastrzyki w brzuch :/
 
Do góry