reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Hej, dziewczyny! Tu przyszła mama z Poznania :) Znacie może jakieś miejsca w Poznaniu i okolicach (kawiarnie itp.), gdzie można spokojnie przyjść z malutkim dzieckiem? Chodzi mi o to, żeby było dostępne tam miejsce do karmienia piersią i przewijania.
 
to forum musi wrócić do łask meldujcie sie dziewczyny

fajnie by było jakby wróciło, wiec dziewczyny do roboty piszemy, piszemy, a może uda nam się spotkac i na żywo pogadać ????

wiosna idzie może wspólny spacerek... plac zabaw .... :rofl2:

Hejo dziewczyny! Co prawda jeszcze nie mama, ale już całkiem przyszła mamuśka ;) i wciąż z Poznania :D

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

witam i zapraszam do aktywnego uczestnictwa w forum :-) :)

i ja odzywam sie po dłuższej przerwie, choc często myślę o BB.. rozmowach, spotkaniach jakie były, ale może i spotkaniach jakie jeszcze będą ....:happy2:

na chwile obecną cieszę się na wiosnę i czekam z utęsknieniem na ciepłe weekendy, aby móc korzystać z pogody :biggrin2:
 
cześć dziewczyny :)
my też mieszkamy w Poznaniu, ale nadal jeszcze jesteśmy w dwupaku :)
spacerujemy już teraz całkiem sporo, bo musimy przecież wyprowadzać naszego kochanego pieseczka :)
jakby ktoś reflektował wspólny spacer, to najczęściej kręcimy się w parku przy Arenie ;)
niestety co do fajnych miejsc - kawiarni, nie pomogę, bo nie mam doświadczeń. Lubię chodzić do manekina - mają tam na pewno krzesełka do karmienia, a czy jest przewijak, to nie zwróciłam uwagi :)

chętnie się dowiem od bardziej doświadczonych mam jak można w naszym mieście fajnie spedzać czas z maluszkami. Może któraś z Was chodzi na jakieś ciekawe zajęcia, np na basenie? :)
 
reklama
Do góry