reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Iwonka.............. to nie zazdroszcze sytuacji...................... a nie lepiej by tobie było czekać na rozwój akcji w domku ????? ale pewnikiem teraz juz nie chca Cie wypuścic do domku ?????..................ale zaciskam kciuki za szybkie rozwiązanie :tak::tak::tak:
 
reklama
Jarzebinko - jezeli mialabym siedziec tu bez sensu to bym wyszla na zadanie, ale oni niestety sa na tyle nie dogadani ze sami nie wiedza co robic, 10 razy dziennie zmieniaja zdanie a ja w tym wszystkim zagubiona totalnie :-(
 
Iwonka ciekawe czemu nie biorą pod uwagę OM:baffled::wściekła/y: tylko tak zwlekają przecież to też nie dobrze może w końcu trafisz na kogoś rozsądnego co się tobą dobrze zajmie :tak:
 
A może jest jakaś mama ze Swarzędza??? Ja w Swarzędzu mieszkam od roku i prawdę mówiąc mam tu bardzo mało znajomych. Mam córeczkę Majkę która ma rok i cztery miesiące. mój numer gg: 4351347. pozdrawiam
 
witam na watku Poznańskim, ale z tego co sie orientuje ze Swarzędza nie ma żadnej mamusi :szok: niestety, kiedys była jedna mamusia, ale chyba o nas zapomniała :szok:

ZAPRASZAM na watek główny :tak::-D:tak: tam tez sa fajne dziewczyny, i nie tylko z Centrum Poznania :tak: z okolicy też :tak:
 
Ilonka wszystkiego najlepszego dla Filipka z okazji jego 1 urodzin !!!:-):-):-)

poohhappy1stbirthdaynumgk9.gif

 
reklama
Do góry