reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Marciaa trzymam kciuki i czekamy na jakieś wieści :) zdecydowanie poród aktywny to wskazana praktyka i chodzenie (grawitacja robi swoje)
Jesteśaniołkiem jeszcze poczekaj troche na akcję :) niech się chłopak przygotuje do najważniejszego dnia ;) chociaż pewnie ci już ciężko:) bo mi już trochę;/
Pozdrawiam niedzielnie :)
 
reklama
Witam z rana :tak:
Marciaa bóle jak na @ to może się coś rozkręci :tak:

co do ruchu mnie skurcze w ruchu bardziej bolały i jak przychodził skurcz musiałam przysiąść lub się zatrzymywać i wtedy liczenie pomagało a najbardziej przeklinanie :zawstydzona/y: przy pierwszym porodzie miałam znieczulenie zo wiec nic nie bolało ale przy drugim dotarłam na salę porodową z 7cm rozwarcia wiec poszło szybko tylko tak przeklinałam że dobrze że sama byłam :zawstydzona/y::szok:

ja mi babka kazała na sali iść spać to ja do niej że mam skurcze wiec mnie zbadała i ja do niej "kurw...ale bolało!" a potem "przepraszam" (a w myślach ty wredna małpo :-D)


Jestesaiołkiem ja rodziłam na polej :tak:za 1 i za 2 razem :tak:
 
hej dziewczyny
No juz myslalam, ze moze sie cos rozkreci tego 21. Byłam w centrum ogrodniczym i tak mi parło w cip** i kłuło, ze się troszkę zdenerwowałam ale pozniej usiadłam i było ok. Natomiast dzisiaj w nocy bole na @ czeste i jakos nie mogłam sobie miejsca znalezc...dzis zostaje w domku bo a noz widelec cos sie wydarzy. Na 20 tylko mam lekarza i USG ciekawa jestem ile waży :)))))

Gosia ja czasem sobie zaklnę więc mam nadzieje, ze na porodówce sie pohamuje bo wstyd normalnie będzie ;-) jak sie rozkrece ...hihi
 
Marciaa a klnij jak ci to pomoże :) na porodówce nie takie rzeczy słyszeli :) kurcze pewnie siedzisz jak na szpilkach !!! no nic relaksuj się i czekamy :)
Gosia jaka zmiana suwaczków :)
 
Coś jakaś poddenerwowana jestem bo wiem, że to lada chwila i zaraz moje życie się zmieni...ale fajnie :) Czy wy też się panicznie boicie szpitala?
Dzis mają mi komódke dla maluszka przywieść powkładam ciuszki to może go wywołam hihi.
Idę troche się jeszcze przespać póki mogę..aczkolwiek szkoda, że nie możńa się wyspać na zapas :)
Dziewczyny trzymajcie się i sił wam zycze na te ostatnie tygodnie :)
 
kozaczino no ja tam stopuje malego ile sie da :D, dzisiaj na ktg byla: skurcze do 60, szyjka miekka skrocona rozwarcie na pol opuszka :szok: no normlanie padlam na pape jak to uslyszalam, a tydzien temu bylo wsio ok!!!! wiec gin chcial mnie zostawic na obserwacji ale obiecalam ze bede lezec w domku i pozwolil mi jechac...

gosia i jakie wrazenia z polnej??....


ej czy to normalne ze przy tych skurczach 60tkach czulam juz lekkie parcie?? - zdziwilo mnie to samą??
 
reklama
Do góry