reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

tu można kupic wszystko od ( jak mówi mój maż) gwoździ po czołg :-)
AHAHAHAHAHHAHAHAH, MUSZE ZAPAMIĘTAĆ....
Ja zanim się pakuje pisze sobie kartkę, by nic nie zapomnieć własnie.A wyjeżdżam na tak dugo, bo czy bym pojechała na tydzień czy 2, to i tak musiałbym wziąć tyle rzeczy, więc mi się nie opłaca(a i tak nie biorę przecież żadnych kosmetyków, pieluch, wszystko kupie na miejscu).

Pozdrawiam
 
reklama
CZE KATKA,

Masz rację, ze czy się jedzie na weekend czy na miesiąc rzeczy zawsze tyle samo do zabrania. A idziecie dzisiaj na spacerek? Pogoda cudna aż się nie chce siedziec w pracy. Pzdr
 
A owszem byłysmy na spcerku i było fajnie, choć czasm chłodno.Dzisaj o ile nie zacznie padac (nie cierpię deszczu...brrrrr) pewnie też się gdzieś przejdziemy. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe pogorszenie pogody...:(Już nie moge się doczekac wyjazdu......A w ogóle może się spotkamy jak wróce..?

Pozdrawiam
 
Witam Kobietki,
też jestem z Poznania - Oś. Batorego.
Błądzę tu od kilku dni i właśnie Was odkryłam! Super!
Mój dorobek to 13letnia - już pannica i 1,5 miesięczna córcia. Ta mniejsza ma skaże białkową i to mnie skłoniło do poszukiwań na ten temat. Zdążyłam się zorientować, że macie starsze dzieciaczki niż 1,5 miesięczne ale i tak miło, że ktoś jest z tak "bliska". Serdecznie pozdrawiam. Aśka
 
Karoli291 polecam Szpital Wojewódzki na Juraszów. Nie ma wprawdzie takiego super sprzetu do ratowania życia noworodków ale nadrabia to fachową i profesjonalną opieką oraz cudowną atmosferą! i na oddziale położniczym, gdzie panuje spokój, cierpliwość (za rodzinny poród się nie płaci) jak również na noworodkowym. Też dają pieluszki, ubranka i myją dzieciaczki. Służą radą i pomocą w pierszych godzinach i dniach po porodzie. I nie trzeba polować (tak jak na Polnej) na "dobrą zmianę", która akurat nie będzie miała złego humowu- co wcale nie znaczy, że będzie miała dobry ...
Pozdrawiam
 
WITAM JOANNA - KATKA ZMYKA NA WAKACJE :) WIĘC CHĘTNIE POGADAM :)

KATKA - BARDZO CHĘTNIE WSPÓLNY SPACEREK NAD WARTĄ JAK TYLKO WRÓCISZ. NIE MIAŁAM ŚMIAŁOŚCI WCZEŚNIEJ PROPONOWAĆ :) JESZCZE RAZ MIŁEGO WYJAZDU
 
Witam Katkę, Siabę i Wszystkie inne Miłe Kobitki.
Ja niestety też już wyruszam nad morze - do rodzinnego Słupska i do Ustki poodychać świeżym powietrzem - więc odezwę się w środę.
Dzisiejszy ranek spędziłam u pediatry i na kosultacjach laryngologicznych na Krysiewicza. Moja Zosia się krztusi- zaczęłam zresztą taki wątek ale najwidoczniej nikt się z czymś takim nie spotkał u swoich dzieciaczków- i dobrze! Bo to takie świństwo jest- wygląda jakby coś małej przeszkadzało w gardle i chciała wypluć a nie mogła. Doktor obejrzał i powiedział, że nic złego tam nie widzi. I żeby obserwować i za tydzień znów do niego to jeszcze sobie poogląda jej gardełko. Rewelka !

Chętnie się spotkam z mamami - spacerowiczkami. My też jesteśmy globtroterki ale naszym ulubionym miejscem spacerków są tereny wkoło Malty - lasy, sama Malta, a niedalekich planach wizyta w Zoo. Może ktoś reflektuje?

Pozdrawiam ciepło i życzę spokojnego majowego weekendu.
I dużo odpoczynku, bo to nasze chłopy będą w domkach, więc może nas trochę odciążą...
 
WITAM JOANNA.

SZCZERZE MÓWIĄC MÓJ SYNEK NIE MIAŁ TAKICH KŁOPOTÓW JAK TWOJE DZIECIĄTKO ALE WSPÓŁCZUJĘ WIZYTY NA KRYSIEWICZA - N I E N A W I D Z E TEGO SZPITALA BYŁAM TAM Z MAŁYM JAK MIAŁ 2,5 MIESIĄCA I ZOSTAŁAM PRZEZ 2 TYGODNIE. BRRRY

A PROPO SPACERKU TO CHĘTNIE ZDARZA MI SIĘ ZAJŚĆ NAD MALTĘ WIEC CHĘTNIE SIĘ SPOTKAM.

JA TEŻ BRYKAM NA WEEKEND ALE WRACAM JUŻ W NIEDZIELĘ TO POGADAMY W PRZYSZŁYM TYGODNIU.

PZDR. BASIA
 
reklama
Cze dziewczyny, teraz się z Wami witam i żegnam jednocześnie....:)...:(.... Jutro umykam z Poznania do Warszawy, bardzo się ciesze z tego wyjazdu, choć troszke się obawiam jak przezyję te pierwsze dni bez dostępu do kompa, inetu i babyboomma ;)

SIABA - to jesteśmy umówione, po moim powrocie, wycieczka nad Wartę... :)
JOANNA_32 - Malta to tez fajny pomysł, blisko mnie i odmiana jakaś..:) Na pewno się umówimy...:)

....heheheeh...ja to mojego chłopa odciąże....taaaaaaaaaaaki czas będzie miał wolna chatę, ja wyjeżdzam w sobotę rano a wieczorem juz jest umówiony z 2 kumplami na imprezę przy kompach...w końcu chata wolna....

Dobra dziewczynki, ja konczę, mam nadzieję,że uda mi się przez ten czas odezwać do nas. A jak nie, to będe miala wiele do czytania i nadrobienia.
Pozdrawiam i życze miłego wypoczynku.
 
Do góry