reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Ja pierwszy porod miałam na polnej i teraz tez tam wyląduje.

Dzis Synek został w domu bo trochę katarzy i kaszle ale jest tak tragicznie. Jutro idzie do przedszkola a ja pokindrze w Poznaniu.

U mnie w domu wielkie remonty wczoraj rozwalali całą ściane wiec wiecozrem 4 razy mopem musiałam przelatywać podloge żeby dziś jakos wygladalo i dziecko moglo chodzi bo on tylko na boso w skarpetkach.
 
reklama
Jarzębinko jeszcze w tym roku jednak nie.. ale jeśli nic nie stanie na drodze to w przyszłym roku już się będziemy widziały na rozpoczęciu roku :) i może da się załatwić żeby nasze młodsze pociechy chodziły do jednej klasy? :)

a u mnie urwanie głowy.. praca, zlecenia, opieka nad rodzicami, opieka nad dziećmi.. chyba bym się musiała sklonować żeby wszystko ogarnąć na spokojnie a nie w biegu :D
 
Michasia może akurat wrzesień 2015 , a najczęściej juz jakoś maj-czerwiec jest pierwsze zebranie i wtedy można składać deklaracje i sugestie o byciu dzieci razem w klasach, więc kto wie, kto wie :-D

An 82 to szykuje się spory remont, przed zima zdążycie ???? a Ty dbaj o siebie i sie nie przemęczaj....:tak:
 
Czesc Dziewczyny ja rodziłam na Lutyckiej i jestem bardzo bardzo zadowolona :) polną omijam szerokim łukiem

U mnie też pare zmian Oi kończy 2 latka za kika dni, nic za bardzo jeszcze nie mówi zmieniłam prace i nie musze dojeżdzac tylko chodze pieszo :) Poza tym z m sie kłóce ostatnio nieziemsko
 
witam i ja po dłuższej przerwie, ale wiosna tuż, tuz i może faktycznie pora na reaktywacje wątku... wiec pisać, pisać i jesz ze raz pisać, a jak czas pozwoli pogoda dopisze spacerek zaliczymy.... :-D

Lilija trudno powiedzieć, czy sa ciężarne, bo jakoś watek zamarł, ale pisz, pisz to może cos sie ruszy i jakieś"ciężarówki " sie odezwą..... :tak:

Michasia czy nasza wspólna szkoła od września nadal aktualna ???? drzwi otwarte zaliczyłaś ????? złożyłaś deklarację do szkoły...;-)

Madzia mamy są , są, tylko jakoś mało aktywne, ale może cos sie ruszy... zapraszam do pisania :tak:

POZDRAWIAM wszystkie bez wyjątku :tak::-D:tak: w weekend ma być piękna pogoda wiec trzeba skorzystać, macie jakieś plany ??? .... ja chyba w końcu rozpocznę z chłopcami sezon rowerowy i wybierzemy sie nad Rusałke....:-)
 
reklama
Do góry