reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Ciąża potrafi zaskoczyć a szczególnie w ost tygodniach raz jesteś "pozamykana na 4 spusty" a następnego dnia masz maluszka już w ramionach... to są właśnie te uroki:-D ale u każdej kobiety jest inaczej.... ja w przed dzień porodu byłam na ip i zero skurczy rześka byłam a co tam a nast dnia o 14 skurcze regularne i to od razu co 5 min potem szybko co 2... ale wam zasdroszczę tych przeżyć mi już tęskno do brzuszka.... rozmawiałam z mężem o kolejnej dzidzi i chyba będziemy myśleć o tym jak Zosia będzie mieć około 3 lat
 
reklama
Witam :tak:

Ja 1 ciążę przenosiłam 8 dni a drugą 15 dni ;-) także różnie to w życiu bywa można urodzić nagle w 36 tygodniu ciąży a można przenosić 15 dni i też urodzić nagle ;-) byle nie za wcześnie żeby dzieciaczki podrosły :tak:


Skrzat witaj :tak:wklej suwaczek w podpis na samej górze forum masz po prawej ustawienia potem jak tam wejdziesz masz moje ustawienia ( po lewej stronie ) i klikasz edytuj sygnaturę i wklejasz ten kod w okienko i zapisujesz :tak:

Marciaa to lekkiego i szybkiego porodu Ci życzę ! :tak:
 
Następną dzidzię postaram się wykombinować na kwiecień lub maj:tak:
a moja dziś przespała całą noc :-D:-D ojjj jak ja się wyspałam.... mmm... szok normalnie:-D
a teraz taka pogoda że mam ochotę do zoo spadać ale tak sama to żadna przyjemność....:dry:
byłam już w sobotę z mężem.
a jak dziewczyny jedna nogą na porodówce co powiecie:-D:-p:cool2:
 
Witam sie porannie:)
Guziczek gratuluje przespanej nocki, córcia to jednak matkę zrozumie i da pospać :)
Zoo super sprawa ja okupuję spacerowo cytadelę :) i zamiast zwierzątek podglądam młodych rodziców hi hi. Ja się jeszcze nie czuję jedną nogą na porodówce ale muszę przyznać że zaczynam myśleć co i jak:) Wczoraj pojechaliśmy z teściową na zakupy i mamy łózeczko, materacyk, przewijak, wanienkę, rożek (kobita zaszalała) ale przecież nie zabronię jej na wnuczkę wydawać ;) no i mamy wózek od wczoraj więc jestem juz spokojniejsza, ze w razie czego będzie gdzie bejbika ułozyć.
 
No to super.. wyprawka to cała przyjemność .... oj ja pamiętam jak my wybraliśmy się do pati i maksa i tylko ładowałam do wózka:-D
kazaczino no to masz super teściówkę.. co to będzie jak urodzisz skoro ona teraz tak szaleje:szok::-D
My jesteśmy na etapie wybierania krzesełka do karmienia... cały czas nie migę się zdecydować...:baffled::dry:
A jaki wózek wybrałaś poopowiadaj troszkę noooooooooo:-D:-D:-D
 
Heja u mnie cisza...
aczkolwiek byłam sie przejsc i to juz nie to samo co tydzien temu. Kłuje i pobolewa :)

Guziczek Pati i Maks to zło. Jak jtam jestem to zp ustymi rękoma nie wyjdę za cholerę. OStatnio obiecałam sobie, ze nic dla małego nie kupię a tu portki, ogrodniczki, i sweterek w serek nową kolekcje mają nie mogłam się oprzeć :)
Pochwalę się moim tzn małego kącikiem. wczoraj baldachim zamontowała babcia :) brak tylko pościołek i karuzelki ale to zrobią jak będę w szpitalu :)
Zobacz załącznik 228978
A co do zoo to też mam straszną ochotę! Jeszcze trochę i pojedziemy tam z maluchami juhuuuu:))
 
Dzień dobry

my dziś byliśmy nad jeziorkiem:tak: ach jak pięknie słoneczko świeciło :-) oby tak dalej wygrzewałam się na ławce , Emilka z tatą chodziła i szalała na placu zabaw a mały spał :tak:

ale się wymęczyłam tym spacerkiem brakowało mi takiego słoneczka :tak:


Ja do Pati i Maksa mam daleko wiec ja bardziej piątkowo i Dyzio okupuję ;-)no i allegro ;-)

Guziczek a o jakim myślałaś ? z doświadczenia bym wybrała koniecznie z pasami :tak: i taki który można dostosować do większego dziecka :tak: u mnie córa dostała w prezencie drewniany zestaw i troszkę szkoda bo bez pasów wiec nie było mowy o odwróceniu się nawet plecami do dziecka bo szelki jakoś nie pasowały ale korzysta do teraz wiec fajne są takie rozkładane :tak:

Marciaa śliczny kącik :tak:
 
reklama


[SIZE=+0]Uwaga ! Warsztaty Misia Puchatka juź otwarte -zobacz relację

Telewizji WTK Poznań z dnia 20-03-2010

[/SIZE]

(kliknij na obrazek)


WARSZTATY MISIA PUCHATKA !!!
CENTRUM TWÓRCZEJ ZABAWY I EDUKACJI DZIECKA

Szczegóły w zakładce Warsztaty

lub na stronie www.warsztatymisiapuchatka.pl
 
Do góry