reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Witam,
ale mialam ciezka nocke,Stas co chwile przy piersi,charczal jakby katarek mial.nie wiem moze od klimy w aucie..teraz juz po pierwszej drzemce,siedzi sobie w lezaku i jak tygrys "rzuca"sie na zabawki zeby je zjesc.smiesznie to wyglada,nie wiedzialam ze tak mocno otworzyc buzie:D

natuska na kawke na dzialaczke z wielka checia:)

co do rehabilitantow to tez chetnie poznam opinie..

MamaGabi ale Wam sie porobilo z tym autem:/wspolczuje!

Jarzebinka dobrze ze juz lepiej w zlobku.zobaczysz juz niedlugo nie bedzie sladu po placzu!

Zmykam sprzatac:/
 
Witam,
ale mialam ciezka nocke,Stas co chwile przy piersi,charczal jakby katarek mial.nie wiem moze od klimy w aucie..teraz juz po pierwszej drzemce,siedzi sobie w lezaku i jak tygrys "rzuca"sie na zabawki zeby je zjesc.smiesznie to wyglada,nie wiedzialam ze tak mocno otworzyc buzie:D

natuska na kawke na dzialaczke z wielka checia:)

co do rehabilitantow to tez chetnie poznam opinie..

MamaGabi ale Wam sie porobilo z tym autem:/wspolczuje!

Jarzebinka dobrze ze juz lepiej w zlobku.zobaczysz juz niedlugo nie bedzie sladu po placzu!

Zmykam sprzatac:/
 
ale u nas pada,burza byla..ale w miare cieplo jest i teraz takei fajne powietrze na podworku...

Joasia ja tez mieszkam od poltora roku w poznaniu,na poczatku tez sie balam itp ale potem sie przyzwyczailam i teraz luz..nawet ostatnio moj m cos wspominal o przeprowadzce spowrotem na mazury ale pod wzgledem ekonomicznym nei ma co tu wracac.... zero perspektyw na orzyszlosc wiec ja chce narazie tam zostac:) poza tym co ja bym bez dziewczyn zrobila...

bylam u dizadkow troche posprzatalam przed przeniesiem sie tam. Gaba pospala troszke...

An a gdzie ta praca?
 
witam nowe mamusie!
ale pogoda mała spi mozna chwile odpocząć ostatnio mały diabełek się zrobiła , ajentka ja też jątak wychwalałam a teraz w piaskownicy rzuca zabawkami w dzieci, inne mamy są wyrozumiale i mówią , że nie szkodzi , że jej to przejdzie ale jednak trochę głupio się czuję jak tak zrobi .
mamaGabi - szkoda auta, całuski w nosek Gabuni
natuska - jak tam weselicha :) zdrówka dla maluchów
koza, jarzebinka - mam nadzieje, że mała przyzwyczai się do żłobka, bo wracam do pracy ale chyba na gorsze stanowisko.
 
poziomeczka, co się dzieje,że na gorsze stanowisko.... ??? to nie za fajnie..... :szok:

a mała przyzwyczai się do żłobka,albo szybciej- jak mój Kacper 2 miesiące i już był zaaklimatyzowany i nie chorował,albo poźniej (czego nie życzę) jak Kamil ale będzie OK..... :tak:
 
Poziomka jak to na gorsze stanowisko? moze skorzystaj z porady naszego prawnika tutaj na forum,zobaczysz co ci powie, bo ja nie wiem czy tak mozna,z tego co czytalam to niby tak ale placa musi byc taka sama...ale dowiedz sie dokladniej...

gdzie ten ogrodek jordanowski?

a ja nei wiem co z gaba jakos apetytu nie ma i woogle maruda okropna.... wlasnei wyje...
 
reklama
Do góry