reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

gdzie ten ogrodek jordanowski?

na narozniku Bukowska/Przybyszewskiego ( koło konsulatu rosyjskiego bodajże) jest to plas odremontowany, bardziej kolorowy....jak wrócisz do poznania to może akurat się uda spotkąć....


My dzisiaj na USG bioderkach lekarz powiedzial ze wszytsko oki super sie rozwijaja kości i cos tam.


czyli super, że wszystko OK ;-)

[Tatusiowi przykro:-(.Co mam zrobić by chciała z nim zostać?

pewnie małymi kroczkami, pomalutku, nic na siłę :zawstydzona/y: przywiązana do mamusi.......

natusia, czyli atrakcyjny weekend wypełniony po same brzegi..... :-)

a jak tam w środę czy w czwartek o 16.30 widzimy się w ogródku jordanowskim Bukowska/Przybyszewskiego ?????
 
reklama
hello,
a my zjechaliśmy wczoraj do Poznnia w sumie chyb 5 tygodni mnie nie było. Basik nie poznał domku, ale dzisiaj już bawi się na całego:)
Mnie czeka sprzątanie n górze, bo dół Zet ładnie przyszykował na nasz przyjazd;) W sobotę pojechlismy do Jeleńc do Puszczy Noteckiej do leśniczówki do znajomych, fajnie było, tyle gwiazd w nocy, że szok...bo starsznie ciemno jak to środek lasu:)
Dzisiaj już kumpele z liceum u mnie były i myślę co dalej ze soba zrobić:p chyba się przejdę po buciki dla Baśki do domku, bo nadal nie kupione;(
Na-tuska dzięki, że byłaś w naszym imieniu:)
MamaGabi tęsknota też bywa fajna, miło potem do siebie wracać:)
 
Hej!
I znow po weekendzie:(w sobote bylismy na roczku P bratanka,a wczoraj na grillu u szwagierki:)Stasiu przez moje nieumiejetne korzystanie z klimy w aucie ma katar,i zlapala od niego Oliwka:(my dzis maraton po lekarzach.ze Stasiem na usg glowki(wszystko ok)a potem na szpitalna do laryngologa na kontrole(tez ok).jechalam autem wzielam tesciowa do pomocy cale szczescie zreszta,bo taka masa ludzi w poradni,duszno i okropnie to zostala ze Stasiem na zewnatrz.potem oczywiscie stres bo zgubilam bilecik wyjazdowy ze szpitala,a taka przyjemnosc 50zl.na szczescie sie Pani zlitowala,i nas puscila(15min szukania)a swistek sie znalazl jak bylsmy pod domem,pod siedzeniem pasazera.

Joanna a gdzie znalazlas rehabilitanta?

Ale daleko sie na spacerki wybieracie:(kiedy cos na malcie,albo cytadeli?
Nic wiecej nie napisze bo skleroza:/
 
na razie sama malego rehabilituje ale na poczatku wrzesnia bedziemy po raz pierwszy u pani maciejewskiej na swicie cwiczymy prawie dwa lata i wszystko bardzo wolno idzie ale walczymy
 
hej hej laski!!!
ja już wróciłam ale jeszcze nie ogarniam wszystkiego więc później jutro wam napiszę co i jka pewnie rano się odezwę:)
Buziaki kochane
 
Witam się od rana:)
Basia już grandzi, a zet właśnie pojechał do pracy! Ja pewnie niebawem pójdę do sąsiadki na kawkę, a potem do babci, bo ona już Basi 5 tygodni nie widziała!
Do mnie przyszła dziś paczka niespodzianka:p Zareklamowałam ta farbę, co mi zły kolor wyszedł i dostałam szampon, odżywkę, lakier i piankę od firmy P&G a w sumie wfekt taki, że mi wszyscy mówią że w tych ciemnych lepiej:-D
Właśnie Aga przyszła po mnie, to zabieram Młodą i lece:)
Miłego dzionka!
 
Hej laseczki ;-)
Guzik witamy po wakacjach :-)
Skrzat no widzisz nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!!!

Dziś sukces w żłobku Lula poszła bez ryku :-) no może będzie teraz lepiej !!! Ja cały weekend podczytywałam was ale jakoś weny i czasu nie miałam żeby odpisać:-) A dzisiaj rano zjawili się u mnie panowie z administracji że rzekomo zalałam sąsiadkę z dołu!! A u nas suchutko?? Znowu sobie durna baba wymyśla blleeee :-( A jeszcze wczoraj pisałam eski z Tygrynką i nie ma bidulka zasięgu ale dopytywała co u was :-)
jak zwykle nie chce mi się pracować no ale cóż doroboty!!!
 
a my zjechaliśmy wczoraj do Poznnia w sumie chyb 5 tygodni mnie nie było. Basik nie poznał domku, ale dzisiaj już bawi się na całego:)

szybko zleciało prawda.... niby 5 tygodni, ale jakie te 5 tygodni...... ;-)

Stasiu przez moje nieumiejetne korzystanie z klimy w aucie ma katar,i zlapala od niego Oliwka:(my dzis maraton po lekarzach.ze Stasiem na usg glowki(wszystko ok)a potem na szpitalna do laryngologa na kontrole(tez ok).

zdrówka..... i super, że wszystkie badania OK ;-)

hej hej laski!!!
ja już wróciłam ale jeszcze nie ogarniam wszystkiego więc później jutro wam napiszę co i jka pewnie rano się odezwę:)
Buziaki kochane

witamy ponownie........ wypoczęta????

Dziś sukces w żłobku Lula poszła bez ryku :-) no może będzie teraz lepiej !!!

super..............:-)

u mnie też dzisiaj obyło się bez płaczu, ale dziś młody miał komitet powitalny już na wejściu, bo razem z ciocia przyszła 3 dzieciaczków z książeczkami w łapkach i Kamil od razu się zainteresował i poleciał po książeczkę dla siebie...... ;-)

czyli środa 16.30 spotkanie na placu zabaw??????
Bukowska/Przybyszewskiego
 
reklama
hej
jarzębinka tak tak wypoczęta nawet bardziej niż po 3 tyg wakacji:)
koza pozdrów tygryska ode mnie:)

Co do spotkania ja odpadam.
Byłam na placu zabaw ale jest taka smażalnia że 30 min i basta.
Teraz rozmyślam o sukienkach bo 17 września jedziemy nad morze na ślub siostry m więc muszę sobie sprawić kiecę i buszuję i myślę. W tym roku już 6 razy byliśmy nad morzem masakra jakaś;/ m już zmęczony wyjazdami więc w święta (boże narodzenie) siedzimy w chacie :D bardzo mnie ucieszyła ta wiadomość:)
 
Do góry