reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

my mamy rehabilitacje na swicie u p.maciejewskiej bo na polnej tez jest ale tam raz na dwa mies bez sensu a ja w weekend nie moglam bo bylam z moimi chlopalami w mielnie nad morzem
 
reklama
hihi
jagmar no właśnie ja też dawno nie jadłam i jak byłam na zakupach to pomyślałam że zrobię. ale mi pyszny wyszedł no mówię wam:p
joanna aha. w Kiekrzu natomiast możecie osiąść na całe np 2 tyg i wtedy codziennie macie zabiegi (basen prądy masaże) i ćwiczenia. tylko teraz już nie pamiętam jak to było z zapisami wiem ze musisz mieć skierowanie od lekarza rodzinnego i on ci wytłumaczy jak to wygląda. To jest na zasadzie sanatorium i ty jesteś tam z dzieckiem:) warto popytać twojego lekarza rodzinnego (tzn synka;p)


jak moja Zośka śpi to zawsze się nudzę;/
 
Witam!

Byliśmy dziś na spacerku z rowerkiem i sobie jedziemy, jedziemy a nagle patrzę a mojemu dziecku kiwa się głowa na prawo i lewo, usnął mi ciut za wcześnie i pędem do domu i tym sposobem już prawie pół godziny robi demolkę w łóżeczku żeby zasnąć. O cisza chyba nastała.

Skrzat CZYTAJ BO ODPISUJĘ!!!:-D:-D Do tesco wybieram się dopiero wieczorkiem po pracy teraz nie mam czasu na takowe przyjemności.;-)
[/B]Guziczek[/B] Myślę że swojej córeczce jesteś jak najbardziej potrzebna:tak: Następnym razem koniecznie musisz udać się na spotkanko, które zawsze pozytywnie nakręca;-) Życzę szybkiej poprawy humorku.
Filona Ja chcę posłać Marcelka za rok do przedszkola i coś czuję że też tak będę przeżywać. Pamiętam jak jeszcze nie byłam nawet w ciąży 1.09 przyszła do mnie klientka na zabieg, która chwilę wcześniej pierwszy raz zaprowadziła synka do przedszkola, cały zabieg opowiadała mi o tym wydarzeniu i go przechlipała a ja się zastanawiałam o co kaman, że bez przesady a teraz sama mając dziecko już rozumiem te rozterki;-) Filipek na pewno będzie zadowolony i szybko się zaaklimatyzuje.
Joanna Zapraszamy na wspólne potkania, Michałek będzie miał okazję podpatrywać i naśladować dużo dzieciaczków naraz, tylko nie obiecujemy że zawsze będą to sytuacje godne przykładu;-):-D
Lilou A jak pisałaś mój nick bo nie przyuważyłam wcześniej.:-)

Miłego dnia laski.;-)
 
ja odebralam dyplom do HDI nie pojechalam bo bym nie zdazylam (kumpela przychodzi na 14) Bartus spi sprzatac mi si enie chce wciagam drugiego loda z lidla mniam

edit: ide sie zdrzemnąć bo co tu robić jak nic się nie chce robić :cool:
 
Ostatnia edycja:
Joanna jest wiele możliwości dla dzieci z MPD ale zazwyczaj niestety wiąże się to z wielką kasą lub czekaniem;/ mam nadzieję że z synkiem będzie coraz to lepiej i tak jak dziewczyny piszą zapraszamy na spotkania!!!!
 
natuska mam nadzieje że będziesz zadowolona. tam chyba tylko jedna neurolog więc pewnie do tej samej.

ajentka pisałam ajanetka:-p fajny rowerowy spacerek :-) musimy na to sushi się przejść ;-) może jeszcze któraś się skusi na wyjście bez dzieciowe:tak:

Filona i jak??

Guziczek super że piszesz o tej rehabilitacji, muszę się dowiedzieć więcej na ten temat. My mamy się rehabilitować od 14 września..
a Ty znów bigosem smaka robisz:-p gdybym miałą auto już bym u Ciebie była ;-)
 
reklama
Lilou czekam do 14h i jade po niego. zobaczymy... jestem nadal w nerwach. oby było dobrze.

z tym bigosem to juz przesada! zaczęło mi w brzuchu burczeć :p też chce...zrobić sama nie potrafię. :crazy:
 
Do góry