reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Ankha witaj:):-) i tez mamy jedna mamuske z rataj:)

Skrzat no co ty? masakra.... i tez tak mocno jak Gaba ma? no u nas to nie bylo na glutaminan tylko niewiadomo na co... a skad ona wie ze to akurat na to? robili jakies testy czy po wywiadzie lekarskim stwierdzili??? no nic zycz jej ode mnie zdrowka i oby nie musiala do szpitala isc....aha i przekaz jej prosze ze jezeli bedzie jej na twarz wchodzilo to niech na IP jedzie.

a my bylismy w tesco bo tam punkt play i mialam do odbioru tego smartfona do testowania i oczywisice nie bylo dla mnei wiec chrzanie i nie odbieram juz wogole..przy okzaji szybkie male zakupy zrobilismy. w marketach czuc juz swieta chociaz jeszcze miesiac zostal.....

milego wieczoru kochane.
 
reklama
Tygrynko mozecie isc beze mnie tez:-p Wcale bym sie nie obrazila, bo mi ciezko z dzieckiem i psem sie wytelepac z domu, ale jakos daje rade:tak:
Pochwale Wam sie, ze Karolina wcina juz zupke:-)

aa jak się nie boisz, że Ci psa porwiemy to dawaj dawaj :D tylko czy ona pójdzie chętnie z nami?? brawa dla Karolinki, rośnie nam dziewczynka :)

dzięki dziewczyny za dzisiejszy wieczór, normalnie robimy wszędzie szał gdzie wchodzimy :D i wybacz Koza byłam w domu 24:15 ale akademicki kwadrans się nie liczy?? :p

moi panowie zasnęli sami ok 22, podobno młody tylko dwa razy zapytał gdzie jest mama ale ani mnie nie szukal, ani za mną nie płakał buuuuu :D

dobrej nocki!!
 
i ja się witam o poranku...
Skrzat, gościu nie dojechał na Twój przystanek bo wysiadł na moim :no: podczepiłam sie do innychi razem doszliśmy,na szczęście szli w moim kierunku, a gościu juz zniknął pod Chata Polska.... :szok:M i tak jak spojrzał na zegarek, stwierdził, że wracam co raz poźniej, więc następnym razem da mi na taksówkę....:tak:


i ja dziękuję za wspólnie spędzony wieczór i super, ze było nas tak dużo..... do zobaczenia za miesiąc.....tym razem idziemy na słodkości świąteczne, na piernika???? :tak:
 
Dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie.
Czy dobrze rozumiem że razem wychodzicie w miasto ??
A można będzie się w przyszłym miesiącu dołączyć ??
 
Witam :)

ankha ja równiez z rataj jestem:tak: spotykamy sie z dziećmi, a wieczorkami same :) takze zapraszamy :)

jarzebinka
co za przygody miałyście? :eek:

dzieki dziewczyny za wczorajsze spotkanie :) :tak:
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry!

Ale się dziś wyspałam :-)i dla odmiany nie spałam do 12:-p dziś przychodzą kupele urodzinowe, muszę smakołyki przygotować, posprzątać, więc trochę roboty jest.

Dzięki za spotkanko , jak zwykle super:-) do której siedziałyście? Ja jak wróciłam Staś był w dobrym humorze, ale nie mógł usnąć do 12. za to spał prawie do 9:-)

ankha witamy:-)
 
hej
musze Was podczytac czasem bo potem nie wiem o co kamon:-D

Lilou ja z Karolcia do chwile po 23 byłysmy. Generalnie laseczki w knajpie same były:-D

Widziałysmy jak bardzo cięzko bylo Ci się z nami rozstać:-D
 
Tygrynko wlasnie tego czy moja psina bedzie chciala z Wami isc na spacer nie wiem, ale poki nie sprawdzimy to sie nie dowiemy:-) Jakby co oferta wazna do piatku bo weekend maz ma wolne to pewnie nas nie bedzie:)

A gdzie wczoraj bylyscie??
 
Marciaa no baaaardzo :-D już się nie mogę doczekać bb opłatka :-) i na sushi jeszcze można by się było wybrać;-)

Ania w Fenixie byłyśmy:-)
 
reklama
Do góry