reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jesCze szansa na ciaze?

Paula991

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Sierpień 2021
Postów
87
Czesc dziewczyny moze bedziecie umialy mi doradzic. Ostatni okres mialam 4 kwietnia, owulacje 17-18 kwiecien. Od 24 kwietnia czyli to jest 21 dc zaczely mi sie objawy pms (?). Jak na mnie to bardzo wczesnie. Cykle 30-31 dni. Bol piersi podbrzusza. Nie ustalo to do dzisiaj. Miesiaczka powinna byc wczoraj lub dzis ale narazie nic. Ogolnie mam bardzo sucho co jest tez dyskomfortem. Piersi bola dzisiaj tak Ze az czuje cale plecy i podbrzusze rowniez. Rano test ciazowy negatywny o czulosci 5. Od dwoch dni mam pozytywne owulacyjne co czytalam ze moze byc jakims pozytywnym sygnalem ( w mojej poprzedniej ciazy testy owulacyjne byly pozytywne po hormon beta hcg krzyzuje sie z lh co powoduje pozytywny test owulacyjny).
Myslicie ze jest jeszcze szansa ze ten test ciazowy bedzie pozytywny?
 
reklama
Mozesz zrobić betę. Ale test w dniu miesiączki powinien już pokazac, gdyby coś było.
 
Czesc dziewczyny moze bedziecie umialy mi doradzic. Ostatni okres mialam 4 kwietnia, owulacje 17-18 kwiecien. Od 24 kwietnia czyli to jest 21 dc zaczely mi sie objawy pms (?). Jak na mnie to bardzo wczesnie. Cykle 30-31 dni. Bol piersi podbrzusza. Nie ustalo to do dzisiaj. Miesiaczka powinna byc wczoraj lub dzis ale narazie nic. Ogolnie mam bardzo sucho co jest tez dyskomfortem. Piersi bola dzisiaj tak Ze az czuje cale plecy i podbrzusze rowniez. Rano test ciazowy negatywny o czulosci 5. Od dwoch dni mam pozytywne owulacyjne co czytalam ze moze byc jakims pozytywnym sygnalem ( w mojej poprzedniej ciazy testy owulacyjne byly pozytywne po hormon beta hcg krzyzuje sie z lh co powoduje pozytywny test owulacyjny).
Myslicie ze jest jeszcze szansa ze ten test ciazowy bedzie pozytywny?
Na jakiej podstawie wyznaczyłas owulacje ?
 
I w przypadku ciąży śluzu raczej jest więcej niż mniej.

Moim zdaniem to szanse na ciążę są niewielkie.
 
Do góry