reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jeszcze szansa na ciążę?

Dołączył(a)
17 Październik 2017
Postów
7
Witam. Mój cykl w ostatnim czasie to około 26 dni, dzisiaj jest 29 cyklu brak miesiączki, wczoraj wykonałam badania beta wyszła negatywna, okresu nadal brak. Wczoraj będąc na toalecie na papierze pojawiło się lekkie jasne krwawienie z jakaś taka nitką ciemniejszej krwi, założyłam podpaskę, lecz do teraz oni kropli więcej, dzisiaj rano zrobiłam test nadal negatywny. Odczuwam bole podbrzusza jak na miesiączkę. Czy któraś z Was tak miała i okazało się, że jednak jest w ciąży?
Pozdrawiam
 
reklama
Witam. Mój cykl w ostatnim czasie to około 26 dni, dzisiaj jest 29 cyklu brak miesiączki, wczoraj wykonałam badania beta wyszła negatywna, okresu nadal brak. Wczoraj będąc na toalecie na papierze pojawiło się lekkie jasne krwawienie z jakaś taka nitką ciemniejszej krwi, założyłam podpaskę, lecz do teraz oni kropli więcej, dzisiaj rano zrobiłam test nadal negatywny. Odczuwam bole podbrzusza jak na miesiączkę. Czy któraś z Was tak miała i okazało się, że jednak jest w ciąży?
Pozdrawiam
Dodam, że do tej pory nie staraliśmy się z mężem o dziecko i zawsze miałam okres co do dnia, teraz podjęliśmy próbę i okresu brak, ale może za bardzo chce 🤦
 
To że bardzo chcesz okresu może wpłynąć na termin jego pojawienia się.
Psychika też może nieźle w cyklu namieszać.

A co Ci da odpowiedź, że u jednej dziewczyny była ciąża a u drugiej nie??

2 dni spóźnienia to żadne spóźnienie.

W ciąży różowe plamienie raczej nie zwiastuje nic dobrego - raczej się będzie rozkręcać @. W ciąży jeśli się plamienie pojawia jest brunatne.
 
To że bardzo chcesz okresu może wpłynąć na termin jego pojawienia się.
Psychika też może nieźle w cyklu namieszać.

A co Ci da odpowiedź, że u jednej dziewczyny była ciąża a u drugiej nie??

2 dni spóźnienia to żadne spóźnienie.

W ciąży różowe plamienie raczej nie zwiastuje nic dobrego - raczej się będzie rozkręcać @. W ciąży jeśli się plamienie pojawia jest brunatne.
Rozumiem, łudziłam się, że może to zagnieżdżenie. Dziękuję za odpowiedź
 
Nikt Ci nie odpowie na to pytanie.
Jeśli nawet to zagnieżdżenie, to do tej pory nie mogłaś mieć objawów ciążowych.
A skoro miałaś objawy - to one raczej sugerowałyby zbliżającą się @.
Jeśli 3 dni temu byłoby zagnieżdżenie, to już chociaż cień cienia na teście by się pojawił.
 
Witam. Mój cykl w ostatnim czasie to około 26 dni, dzisiaj jest 29 cyklu brak miesiączki, wczoraj wykonałam badania beta wyszła negatywna, okresu nadal brak. Wczoraj będąc na toalecie na papierze pojawiło się lekkie jasne krwawienie z jakaś taka nitką ciemniejszej krwi, założyłam podpaskę, lecz do teraz oni kropli więcej, dzisiaj rano zrobiłam test nadal negatywny. Odczuwam bole podbrzusza jak na miesiączkę. Czy któraś z Was tak miała i okazało się, że jednak jest w ciąży?
Pozdrawiam
Moze owulacja sie przesunela przez co i cykl wydluzyl. Kochana jak beta negatywna to ciazy nie ma i nie mozna tego podpiac pod objaw
 
reklama
Nikt Ci nie odpowie na to pytanie.
Jeśli nawet to zagnieżdżenie, to do tej pory nie mogłaś mieć objawów ciążowych.
A skoro miałaś objawy - to one raczej sugerowałyby zbliżającą się @.
Jeśli 3 dni temu byłoby zagnieżdżenie, to już chociaż cień cieni

Moze owulacja sie przesunela przez co i cykl wydluzyl. Kochana jak beta negatywna to ciazy nie ma i nie mozna tego podpiac pod objaw
Dziękuję za odpowiedź :) dam sobie już spokój z jakimiś złudzeniami, po prostu poczekam na miesiączkę
 
Do góry