reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jeszcze szansa na to , że będzie dobrze?

iza_rz_97

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Styczeń 2021
Postów
919
Witam. 20.10 robiłam badanie beta HCG ktoro wyszło 8.84 dziś zrobiłam ponownie i wynik to 13.77
Czy jest jeszcze szansa że mimo tak niskiego przyrostu będzie jeszcze dobrze?
 
reklama
Witam. 20.10 robiłam badanie beta HCG ktoro wyszło 8.84 dziś zrobiłam ponownie i wynik to 13.77
Czy jest jeszcze szansa że mimo tak niskiego przyrostu będzie jeszcze dobrze?
No nie jest to zbyt imponujący przyrost ale mega wcześnie udało Ci się wyłapać. Niby powinno być 100% a minimum 66% przyrostu.
Myślę że nikt nie odpowie Ci na to pytanie. Ja bym zrobiła znowu betę za dwa dni i ziabczysz czy się rozpędzi.
 
Szansę na pozytywny rozwój sytuacji są prawie żadne 🥺
Skontroluj ponownie bete i progesteron za 48 godzin 🤞🤞🤞
 
jeśli przyrost się zwiększy to powinno chyba być ok?

To tak nie działa niestety. Jeśli jest zły przyrost to jest jakiś powód najczęściej. Oczywiście są piękne i szczęśliwe historie, że jeden przyrost był zły a później reszta idealna i noe twierdzę, że to niemożliwe.
Natomiast trzeba to obserwować.
Ja miałam przyrost z 8 na 13, później w normie na chyba 25, później jakiś do 50, nagle 150 i tak w kółko się bujałam, ale już po pierwszym przyroście byłam pewna ze nic z tego i się nie myliłam.
U mnie ta ciąża była uznana za pozamaciczna bo te przyrosty tak szalały, progesteron niski plus plamienia doszly później i na usg jej nie potwierdzono bo na szczęście sama się w końcu oczyściła i beta doskoczyła jakoś w okolice 300 z groszem czy 400 więc nie było szans jej znaleźć, ale lekarz ocenił jako cp.
 
To tak nie działa niestety. Jeśli jest zły przyrost to jest jakiś powód najczęściej. Oczywiście są piękne i szczęśliwe historie, że jeden przyrost był zły a później reszta idealna i noe twierdzę, że to niemożliwe.
Natomiast trzeba to obserwować.
Ja miałam przyrost z 8 na 13, później w normie na chyba 25, później jakiś do 50, nagle 150 i tak w kółko się bujałam, ale już po pierwszym przyroście byłam pewna ze nic z tego i się nie myliłam.
U mnie ta ciąża była uznana za pozamaciczna bo te przyrosty tak szalały, progesteron niski plus plamienia doszly później i na usg jej nie potwierdzono bo na szczęście sama się w końcu oczyściła i beta doskoczyła jakoś w okolice 300 z groszem czy 400 więc nie było szans jej znaleźć, ale lekarz ocenił jako cp.
mam nadzieję, że będzie to jednak szczęśliwa historia
 
reklama
Do góry