reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Czy jest jeszcze szansa, że wszystko będzie dobrze?

werka921

Fanka BB :)
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
4
Byle zdrowe było :) Ale ja bym chciała dziewczynkę a mój facet chłopca. Ale co będzie to będzie :)
U nas facet chciał chłopca, ja jakiegoś faworyta nie miałam, ale podświadomie chyba też. Iiii chlopiec będzie ;D. Cieszę się cały czas. Za was teraz też i trzymam kciuki ;)

reklama

Wanilia89

Rozwiązania
1
U nas facet chciał chłopca, ja jakiegoś faworyta nie miałam, ale podświadomie chyba też. Iiii chlopiec będzie ;D. Cieszę się cały czas. Za was teraz też i trzymam kciuki ;)
A ja trzymam kciuki za Twoje pomyślne rozwiązanie. Oby był lekki poród :)

MaryH

Rozwiązania
23
@werka921 Koniecznie się pochwal swoim chłopakiem jak już tylko pojawi się na świecie. Ja też pamiętam Twój pierwszy post i aż się nie chce wierzyć że jeszcze trochę i będziesz się rozpakowywac :) życzę szybkiego i bezproblemowego porodu i trzymam kciuki! :)
@Wanilia89 moje gratulacje!!! Cudowny prezent na święta Was czeka ;)

werka921

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
4
@werka921 Koniecznie się pochwal swoim chłopakiem jak już tylko pojawi się na świecie. Ja też pamiętam Twój pierwszy post i aż się nie chce wierzyć że jeszcze trochę i będziesz się rozpakowywac :) życzę szybkiego i bezproblemowego porodu i trzymam kciuki! :)
@Wanilia89 moje gratulacje!!! Cudowny prezent na święta Was czeka ;)
Ale to miłe, dziękuję :). No do planowanego terminu zostało 39dni... jeszcze chwila i się zobaczymy :) :) :)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry