reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jeszcze szansa, że wszystko będzie dobrze?

Wanilia89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Luty 2018
Postów
294
Dziewczyny, wiem, że temat wałkowany tu miliony razy, ale tak siedzę i przekopuję internet i już całkiem "głupia" jestem :)
W lutym miałam poronienie zatrzymane. Pierwszą miesiączkę miałam 13 marca. Po niej dostaliśmy zielone światło. Nie staraliśmy się jakoś specjalnie, ale też nie zabezpieczaliśmy się. No i tak się zastanawiam czy mogło się udać? Wiem, że po poronieniu mogło się wszystko pozmieniać, cykle mogą być inne, dlatego siedzę i myślę i liczę na wszystkie możliwe sposoby...
18 marca był koniec miesiączki. Stosunek był: 20, 22, 24, 25 marca i 1, 2, i 8 kwietnia. Wcześniej miałam cykle 28-29 dni, więc spodziewam się miesiączki lada moment. Wcześniej zawsze na kilka dni przed plamiłam, teraz póki co jest czysto. W sobotę robiłam test ciążowy, tak na wszelki wypadek. Wyszedł negatywny. Z jednej strony niby przed dniem spodziewanej miesiączki może wyjść negatywny, z drugiej jeśli do zapłodnienia doszłoby 25 marca to chyba już powinien być pozytywny... Sama nie wiem co mam myśleć, nie chcę sobie robić złudnej nadziei...
 
reklama
Rozwiązanie
@werka921 Koniecznie się pochwal swoim chłopakiem jak już tylko pojawi się na świecie. Ja też pamiętam Twój pierwszy post i aż się nie chce wierzyć że jeszcze trochę i będziesz się rozpakowywac :) życzę szybkiego i bezproblemowego porodu i trzymam kciuki! :)
@Wanilia89 moje gratulacje!!! Cudowny prezent na święta Was czeka ;)
Ale to miłe, dziękuję :). No do planowanego terminu zostało 39dni... jeszcze chwila i się zobaczymy :) :) :)
Jestem po konsultacji telefonicznej z moim ginem. Zalecił brać duphaston, oczywiście cały czas kwas foliowy i z racji tego ze zaczęła dokuczac mi mrugajaca powieka neomag skurcz. Na wizytę zaprosił za tydzień w piątek. I właśnie zaczęłam liczyć i nie wiem czy nie przełożyć wizyty. Licząc od 1 dnia ostatniej miesiączki byłby to 6 tydzień. Dokładnie 5 tygodni i 3 dni. W ciąży która skończyła się poronieniemna pierwsza wizyta była w identycznym terminie. Mój facet mówi że upadlam na głowę jeśli tak do tego podchodzę
Jeśli z tego powodu chcesz odłożyć wizytę to ma rację Twój facet :)
 
reklama
Dzięki Mi czasem przydaje się zimny prysznic bo jestem panikara jakich mało. Więc nie będę kombinować i pójdę kiedy kazał lekarz. Zwłaszcza ze do niego naprawdę ciężko się dostać.
Jasne, że tak. Ja to jeśli już to bym rozważyła odłożenie wizyty o tydzień, ale tylko ze względu na to, że jak pójdziesz teraz to na USG może jeszcze nie być widać zarodka z bijącym sercem, a to jak się domyślam Cię zestresuje tylko (mimo, że na tak wczesnym etapie ciąży może być jeszcze nie widać i to nic zlego)
 
Właśnie wiem że serduszka może jeszcze nie być widać. Kolejny wolny termin to 30 kwiecień. Może faktycznie warto się wstrzymać...
Niee. Wydaje mi się, że lepiej mimo wszystko tak jak mówił doktor. Tylko nie denerwowac się jesli jeszcze nie będzie widać serduszka, bo to jeszcze może być za wczesnie po prostu..
 
Niee. Wydaje mi się, że lepiej mimo wszystko tak jak mówił doktor. Tylko nie denerwowac się jesli jeszcze nie będzie widać serduszka, bo to jeszcze może być za wczesnie po prostu..
No to nie będę kombinować :) Tylko muszę trochę wrzucić na luz, bo teraz po każdej wizycie w toalecie z duszą na ramieniu sprawdzam czy nie ma jakichś plamień... A stres mi teraz nie potrzebny :)
 
Hej. Jestem nowa. W skrocie mam pcos 3 cykl na lekach. W tym 2 dni spóźnia mi sie okres. Od 1,5 tyg mam tkliwe i powiększone piersi. Właśnie zrobiłam test. Proszę powiedzcie czy coś widać, bo ja na każdym naegatywnym widzę cień
Juz wwariuje.
Screenshot_2018-04-12-13-10-25.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-04-12-13-10-25.png
    Screenshot_2018-04-12-13-10-25.png
    103,1 KB · Wyświetleń: 595
reklama
Do góry