reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Czy jest jeszcze szansa, że wszystko będzie dobrze?

werka921

Fanka BB :)
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
4
Jestem po konsultacji telefonicznej z moim ginem. Zalecił brać duphaston, oczywiście cały czas kwas foliowy i z racji tego ze zaczęła dokuczac mi mrugajaca powieka neomag skurcz. Na wizytę zaprosił za tydzień w piątek. I właśnie zaczęłam liczyć i nie wiem czy nie przełożyć wizyty. Licząc od 1 dnia ostatniej miesiączki byłby to 6 tydzień. Dokładnie 5 tygodni i 3 dni. W ciąży która skończyła się poronieniemna pierwsza wizyta była w identycznym terminie. Mój facet mówi że upadlam na głowę jeśli tak do tego podchodzę
Jeśli z tego powodu chcesz odłożyć wizytę to ma rację Twój facet :)

reklama

Wanilia89

Rozwiązania
1
Jeśli z tego powodu chcesz odłożyć wizytę to ma rację Twój facet :)
Dzięki Mi czasem przydaje się zimny prysznic bo jestem panikara jakich mało. Więc nie będę kombinować i pójdę kiedy kazał lekarz. Zwłaszcza ze do niego naprawdę ciężko się dostać.

werka921

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
4
Dzięki Mi czasem przydaje się zimny prysznic bo jestem panikara jakich mało. Więc nie będę kombinować i pójdę kiedy kazał lekarz. Zwłaszcza ze do niego naprawdę ciężko się dostać.
Jasne, że tak. Ja to jeśli już to bym rozważyła odłożenie wizyty o tydzień, ale tylko ze względu na to, że jak pójdziesz teraz to na USG może jeszcze nie być widać zarodka z bijącym sercem, a to jak się domyślam Cię zestresuje tylko (mimo, że na tak wczesnym etapie ciąży może być jeszcze nie widać i to nic zlego)

Wanilia89

Rozwiązania
1
Właśnie wiem że serduszka może jeszcze nie być widać. Kolejny wolny termin to 30 kwiecień. Może faktycznie warto się wstrzymać...

werka921

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
4
Właśnie wiem że serduszka może jeszcze nie być widać. Kolejny wolny termin to 30 kwiecień. Może faktycznie warto się wstrzymać...
Niee. Wydaje mi się, że lepiej mimo wszystko tak jak mówił doktor. Tylko nie denerwowac się jesli jeszcze nie będzie widać serduszka, bo to jeszcze może być za wczesnie po prostu..

Wanilia89

Rozwiązania
1
Niee. Wydaje mi się, że lepiej mimo wszystko tak jak mówił doktor. Tylko nie denerwowac się jesli jeszcze nie będzie widać serduszka, bo to jeszcze może być za wczesnie po prostu..
No to nie będę kombinować :) Tylko muszę trochę wrzucić na luz, bo teraz po każdej wizycie w toalecie z duszą na ramieniu sprawdzam czy nie ma jakichś plamień... A stres mi teraz nie potrzebny :)

wer24

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
1
Hej. Jestem nowa. W skrocie mam pcos 3 cykl na lekach. W tym 2 dni spóźnia mi sie okres. Od 1,5 tyg mam tkliwe i powiększone piersi. Właśnie zrobiłam test. Proszę powiedzcie czy coś widać, bo ja na każdym naegatywnym widzę cień
Juz wwariuje.
Screenshot_2018-04-12-13-10-25.png

Załączniki

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry