reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jeszcze szansa?

Paula991

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Sierpień 2021
Postów
87
Hej dziewczyny
Poronilam na poczatku czerwcA 7 tyg ciaze. Potem okres dostalam 2 lipca. Nie sprawdzalam czy byl pecherzyk owulacyjny ale mialam silne klocia jajnikow i optymistycznie mam nadzieje ze byla owulacja. Od momentu klocia tych jajnikow pobolewaja mnie piersi od tygodnia pobolewa mnie podbrzusze jak na okres, czasem tez cos zakluje ale nie dostalam miesiaczki. Nie jest to bol staly czasem poboli potem przechodzi. Co wazne Cykle mam nieregularne, czasem spoznione nawet o tydzien. Robilam dzisiaj test ciazowy Ale negatywny niestety. Myslicie ze jest jeszcze szansa na ciaze w tym cyklu? 5 lat sie staramy 😢
 
reklama
Mam taki test z rana i odczytsny o czasie. To juz drugi ktory pokazuje to samo a z innej firmy negatywny. Co o tym myslicie? Czy to kreska fabryczna?
 

Załączniki

  • F7F368F6-93FB-4B6E-888F-7CA6CBE75BAF.jpeg
    F7F368F6-93FB-4B6E-888F-7CA6CBE75BAF.jpeg
    854,8 KB · Wyświetleń: 59
Myslicie ze jest jednak nadzieja? Chyba pojade na bete bo nie wytrzymam tej niepewnosci pomimo ze mam ponad godzine drogi do laboratorium
 

Załączniki

  • 983FB6F3-E12E-4266-AA37-4543F5BBFB21.jpeg
    983FB6F3-E12E-4266-AA37-4543F5BBFB21.jpeg
    810,1 KB · Wyświetleń: 50
reklama
reklama
Do góry