reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jeszcze szansa ?

19AnulA94

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2018
Postów
82
Ostatnia @ 8.10., cykle co 34 dni. Miesiączka spóźnia mi się już 3 dzień, test robiłam dzisiaj rano wyszedł NEGATYWNY. Czy może być tak że test się myli? Kiedy najlepiej go powtórzyć?
 
reklama
Zależy kiedy miałaś owulacje , bo przy tak długich cyklach przeważnie jest troszkę później.. a jakiej czułości użyłaś testu 10 czy 25 ?
No i tak jak już Ci tutaj - Martyś - poradziła Bhcg da Ci 100 % pewności, więc jeśli masz możliwość to po prostu pójdź na nią ;) Powodzenia !
 
Zależy kiedy miałaś owulacje , bo przy tak długich cyklach przeważnie jest troszkę później.. a jakiej czułości użyłaś testu 10 czy 25 ?
No i tak jak już Ci tutaj - Martyś - poradziła Bhcg da Ci 100 % pewności, więc jeśli masz możliwość to po prostu pójdź na nią ;) Powodzenia !

Test był robiony z czułością 25. Narazie nie mogę pójść na betę ponieważ mam chora 11 msc córeczkę w domu A mąż pracuje w godzinach otwartych laboratorium. A co do owulacji nie jestem pewna ponieważ według prowadzonego kalendarzyka powinna być od 23-29.10. Lecz jej nie zaopserwowalam jedynie miałam czerwony śluz 30 i 31.10 (co okazało się że to był główny dzień owulacji). Później 8.11 zaopserwowalam na papierze brudzenie trwało do 9.11 i od tamtej pory cisza.
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia @ 8.10., cykle co 34 dni. Miesiączka spóźnia mi się już 3 dzień, test robiłam dzisiaj rano wyszedł NEGATYWNY. Czy może być tak że test się myli? Kiedy najlepiej go powtórzyć?
Mi test wyszedł pozytywny dopiero 7 dni po terminie spodziewanej miesiączki. Robiłam w dniu, robiłam 3 dni po terminie wynik:1 kreska jakie bylo moje zaskoczenie kiedy okresu dalej brak zrobiłam test i grube 2 krechy. Jestem w 7 tc fasoleczka rośnie serducho bije jak dzwon a kompletnie sie nie spodziewałam szok ale i ogromne szczęście bo takie kobity jak my wyczytają na testach ze wynik powinien byc juz w dniu spodziewanej a tak na prawde często pokazuje dużo później w moim wypadku dlatego ze owulacja sie duzo przesunela a sama ciaza tez jest mlodsza o 10 dni więc radze czekać a jesli dalej nic to leć po kolejny i życzę powodzenia
 
Mi test wyszedł pozytywny dopiero 7 dni po terminie spodziewanej miesiączki. Robiłam w dniu, robiłam 3 dni po terminie wynik:1 kreska jakie bylo moje zaskoczenie kiedy okresu dalej brak zrobiłam test i grube 2 krechy. Jestem w 7 tc fasoleczka rośnie serducho bije jak dzwon a kompletnie sie nie spodziewałam szok ale i ogromne szczęście bo takie kobity jak my wyczytają na testach ze wynik powinien byc juz w dniu spodziewanej a tak na prawde często pokazuje dużo później w moim wypadku dlatego ze owulacja sie duzo przesunela a sama ciaza tez jest mlodsza o 10 dni więc radze czekać a jesli dalej nic to leć po kolejny i życzę powodzenia


Aha to czyli kiedy najlepiej wykonać jest jeszcze raz test ?
 
Aha to czyli kiedy najlepiej wykonać jest jeszcze raz test ?
Jeśli do kilku dni miesiączka nie przyjdzie to wtedy bo mogło ci się przesunąć jajeczkowanie i jesli jesteś w ciąży to hormon moze byc jeszcze za niski żeby test wykrył na pewno wykryłoby badanie krwi więc jeśli nie chcesz czekać idz na bete ale odp wyżej wyczytałam ze nie masz jak więc ja bym jednak poczekala z 3/4 dni i zrobiła test ponownie. A jest możliwość ze jajeczkowanie ci sie przesunęło w sensie niektóre kobiety jak ja np czują klócie jajnika? Bo u mnie w ten sposób wiedziałam ze bylo później 6 dni dlatego tez test tak późno wykazał ciąże bo byla ona po prostu mlodsza a stężenie hormonu za niskie
 
Ostatnia @ 8.10., cykle co 34 dni. Miesiączka spóźnia mi się już 3 dzień, test robiłam dzisiaj rano wyszedł NEGATYWNY. Czy może być tak że test się myli? Kiedy najlepiej go powtórzyć?
Przeczytałam tez ze miałaś jakies plamienie/brudzenie a masz tak czasem przed okresem? Bo jesli tak to moglo to byc plamienie zwiastujace okres a jeśli nie to możliwe jest plamienie implantacyjne wtedy oznaczałoby ciążę.
 
reklama
Przeczytałam tez ze miałaś jakies plamienie/brudzenie a masz tak czasem przed okresem? Bo jesli tak to moglo to byc plamienie zwiastujace okres a jeśli nie to możliwe jest plamienie implantacyjne wtedy oznaczałoby ciążę.

Co do jajeczkowania to nie mam pojęcia co i jak ponieważ od niedawna zaczęłam obserwacje swojego ciała i ciężko mi jest jeszcze wszytko ogarnąć. A co do boli to nie mam czegoś takiego jedyne bok mam dzień przed miesiączka lekki i pierwszy dzień miesiączki to jest mocny ból podbrzusza. Teraz właśnie nic takiego nie było.
Tak miałam plamienie teraz. A przed miesiączka nigdy czegoś takiego nie miałam.
 
Do góry