reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest możliwa ciąża?

Dołączył(a)
12 Lipiec 2021
Postów
6
Współżyłam z zabezpieczeniem 24dnia cyklu, miesiączkę dostałam 28 dnia cyklu, trwała niecałe trzy dni. Potem przez dwa dni miałam brązowe uplawy, teraz są jasnoróżowe w śluzie, czy możliwa jest ciąża?
 
reklama
Przeczytaj swój post i sama sobie udzielisz odpowiedzi , współżyłas z zabezpieczeniem.i to w dni teoretycznie nie płodne, I jeszcze dostałaś okres
 
Cześć dziewczyny. Przepraszam, że pisze w tym miejscu, ale nie wiem jak dodać nowy post. Otóż chciałam się zapytać czy jest możliwość że zaszłam w ciąże. Dokładnie równy tydzień temu uprawiałam seks bez zabezpieczenia , był to stosunek przerywany. Dziś powinnam dostać okres a okresu brak, żadnych objawów przed miesiączką. Boje się że mogłam zajść w ciążę . Czy to za wcześnie żeby się stresować ? Po jakim czasie wykonać test ciążowy ?
 
Cześć dziewczyny. Przepraszam, że pisze w tym miejscu, ale nie wiem jak dodać nowy post. Otóż chciałam się zapytać czy jest możliwość że zaszłam w ciąże. Dokładnie równy tydzień temu uprawiałam seks bez zabezpieczenia , był to stosunek przerywany. Dziś powinnam dostać okres a okresu brak, żadnych objawów przed miesiączką. Boje się że mogłam zajść w ciążę . Czy to za wcześnie żeby się stresować ? Po jakim czasie wykonać test ciążowy ?
Cześć, jeżeli podejrzewasz, że możesz być w ciąży to test ciążowy powinien być wiarygodny w dniu spodziewanej miesiączki. I jeżeli uprawiałaś seks bez zabezpieczenia to bez znajomosci swojego cyklu tj kiedy masz owulacje zawsze jest taka możliwość. Stosunek przerywany to nie jest zabezpieczenie. Jeżeli potrzebujesz to możesz napisać na priv.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Przepraszam, że pisze w tym miejscu, ale nie wiem jak dodać nowy post. Otóż chciałam się zapytać czy jest możliwość że zaszłam w ciąże. Dokładnie równy tydzień temu uprawiałam seks bez zabezpieczenia , był to stosunek przerywany. Dziś powinnam dostać okres a okresu brak, żadnych objawów przed miesiączką. Boje się że mogłam zajść w ciążę . Czy to za wcześnie żeby się stresować ? Po jakim czasie wykonać test ciążowy ?
Najlepiej po 12 - 14 dniach od stosunku.
 
Do góry