reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest możliwa ciąża?

Objawy ciąży są takie jak na miesiączkę, więc nie powinnaś się martwić ;-)
Ja na początku każdej ciąży byłam przekonana, że zaraz @ się pojawi, bo wszystkie objawy miałam 😂
Mam nadzieje że niedługo miesiączka się pojawi.. bardzo chce mieć dzieci ale za kilka lat, wiec taka opóźniona miesiączka jest dla mnie ogromnym stresem
 
reklama
Po prostu zrób test. Jeśli jest negatywny to ciąża nie jest powodem spóźnienia miesiączki
 
Mam nadzieje że niedługo miesiączka się pojawi.. bardzo chce mieć dzieci ale za kilka lat, wiec taka opóźniona miesiączka jest dla mnie ogromnym stresem
Idź sobie zrób bhcg z krwi. Koszt 30kilka zł, a masz pewność. Testy bywają czasem fałszywie negatywne.
Uważam, że nie jesteś w ciąży. Opóźnienie miesiączki to nie tylko ciąża. Może być stres lub chociażby zaburzenia hormonalne.
Ja potrafiłam mieć i co 90 dni @. Mam PCOS.
 
Jak byłoby możliwe żeby ciążą wydłużyła cykl i jednocześnie nie istniała? 😅 No bo jeśli istnieje to test to pokaże
 
Bardziej chodzi mi o to czy to nie jest za wcześnie żeby test pokazał dwie kreski, bo wiadomo że kilka dni po zapłodnieniu test nic nie pokaże

Tylko, że gdyby było kilka dni po zapłodnieniu to nie spóźnialby Ci się okres. Czas od owulacji (czyli dnia teoretycznego zapłodnienia) do miesiączki to średnio 14 dni. Czyli gdybyś była już w prawdziwym terminie miesiączki to test byłby w 100% wiarygodny. Zatem jeśli uważasz, że okres się przesunął ze względu na ciążę to test MUSIAŁBY wyjść już pozytywny. Nie ma innej droho
 
Tylko, że gdyby było kilka dni po zapłodnieniu to nie spóźnialby Ci się okres. Czas od owulacji (czyli dnia teoretycznego zapłodnienia) do miesiączki to średnio 14 dni. Czyli gdybyś była już w prawdziwym terminie miesiączki to test byłby w 100% wiarygodny. Zatem jeśli uważasz, że okres się przesunął ze względu na ciążę to test MUSIAŁBY wyjść już pozytywny. Nie ma innej droho
Czyli skoro okres powinnam mieć 12.11 to test już będzie wiarygodny?
 
Czyli skoro okres powinnam mieć 12.11 to test już będzie wiarygodny?

W 100 %
Chyba, że przesunęła Ci się owulacja, ale jeśli tak było (co jest zupełnie normalne) to i okres Ci się przesunie. Natomiast jeśli spóźniająca się miesiączka wynikałaby z ciąży to na milion procent test by już to pokazał
 
reklama
W 100 %
Chyba, że przesunęła Ci się owulacja, ale jeśli tak było (co jest zupełnie normalne) to i okres Ci się przesunie. Natomiast jeśli spóźniająca się miesiączka wynikałaby z ciąży to na milion procent test by już to pokazał
Okej, to dziękuje bardzo. W takim razie jutro rano zrobię test..
 
Do góry