reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest możliwe zapłodnienie?

Czytam te posty i się zastanawiam co te dziewczyny robią na lekcjach biologii. Ja rozumiem, że nie każdą musi interesować budowa pantofelka, ale własny cykl i własne ciało? Już nie wspomnę o tym, że chcą uprawiać seks... Chociażby z tego względu uważnie słuchały.

Nie, tak w ciążę nie zajdziesz. Chyba, że to jakieś niepokalane poczęcie...
dziewczyna ma 17 lat więc naprawdę powinna już wiedzieć co i jak. Aż strach pomyśleć co by było jakby jednak zaszła w ciążę...
 
reklama
dziewczyna ma 17 lat więc naprawdę powinna już wiedzieć co i jak. Aż strach pomyśleć co by było jakby jednak zaszła w ciążę...
Szczerze? Nie wiem. Dziwię się dziewczynom. Bo wiadomo, żadna wpadki nie chce, ale jak nie chce to porzadna wiedza i prawidłowo stosowana antykoncepcja... Wtedy ryzyko wypadki niewielkie. Dziwię się też rodzicom. Wiadomo, że nie ma się wpływu na to kiedy dziecko współżycie rozpocznie, ale na poziom jego świadomości jednak się sporo wpływu na. A rodzice z dziećmi nie rozmawiają, a potem w przypadku wpadki wielkie zaskoczenie i lament...
 
Szczerze? Nie wiem. Dziwię się dziewczynom. Bo wiadomo, żadna wpadki nie chce, ale jak nie chce to porzadna wiedza i prawidłowo stosowana antykoncepcja... Wtedy ryzyko wypadki niewielkie. Dziwię się też rodzicom. Wiadomo, że nie ma się wpływu na to kiedy dziecko współżycie rozpocznie, ale na poziom jego świadomości jednak się sporo wpływu na. A rodzice z dziećmi nie rozmawiają, a potem w przypadku wpadki wielkie zaskoczenie i lament...
dlatego tym bardziej mnie przerażają takie posty. Bo pisze je osoba praktycznie dorosła, która powinna wiedzieć co i jak....
 
dlatego tym bardziej mnie przerażają takie posty. Bo pisze je osoba praktycznie dorosła, która powinna wiedzieć co i jak....
To pytanie zadałam bo na jednych stronach pisze coś innego a ba 2 coś innego to powoduje że nie wiem. Chociaż najwiecej przypadków jest kiedy wytrysk wystąpi w środku lub duża ilość plemników dostanie wprowadzona do pochwy + musi być owulacja chyba. Same dni płodne nie świadczą o zapłodnieniu, a jeszcze do pierwszego nie dni płodnych było 3 dni
 
Ostatnia edycja:
reklama
To pytanie zadałam bo na jednych stronach pisze coś innego a ba 2 coś innego to powoduje że nie wiem. Chociaż najwiecej przypadków jest kiedy wytrysk wystąpi w środku lub duża ilość plemników dostanie wprowadzona do pochwy + musi być owulacja chyba. Same dni płodne nie świadczą o zapłodnieniu, a jeszcze do pierwszego nie dni płodnych było 3 dni
To weź mamę pod pachę i zapytaj o to ginekologa. Jesteś dorosła na seks, bądź dorosła na wizytę u lekarza. Specjalista odpowie Ci fachowo.

Dokąd ten świat zmierza? Jak można o tak ważne kwestie pytać obce osoby na forum? Tu każdy może napisać wszystko. Ktoś Ci doradzi źle, zajdziesz w nieplanowana ciąża i do kogo pretensje?
 
Do góry