reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest możliwe zapłodnienie?

To pytanie zadałam bo na jednych stronach pisze coś innego a ba 2 coś innego to powoduje że nie wiem. Chociaż najwiecej przypadków jest kiedy wytrysk wystąpi w środku lub duża ilość plemników dostanie wprowadzona do pochwy + musi być owulacja chyba. Same dni płodne nie świadczą o zapłodnieniu, a jeszcze do pierwszego nie dni płodnych było 3 dni

Ja chce linka do strony, na której jest tak napisane.
Chetnie się doucze.

Na jakiej stronie pisze, że do zapłodnienia dochodzi przez wytryska w prezerwatywie poza pochwą?

Ja tez. Ja tez chce wiedzieć.
 
reklama
To pytanie zadałam bo na jednych stronach pisze coś innego a ba 2 coś innego to powoduje że nie wiem. Chociaż najwiecej przypadków jest kiedy wytrysk wystąpi w środku lub duża ilość plemników dostanie wprowadzona do pochwy + musi być owulacja chyba. Same dni płodne nie świadczą o zapłodnieniu, a jeszcze do pierwszego nie dni płodnych było 3 dni

Chyba musi być owulacja??????????

Dziecko idź porozmawiaj z ginekologiem albo nauczycielka biologii, bo to wola o pomstę do nieba. Nie edukuje się z głupich for/forów/grup dyskusyjnych!!!
 
Ostatnia edycja:
Chyba musi być owulacja??????????

Dziecko idź porozmawiaj z ginekologiem albo nauczycielka biologii, bo to wola o pomstę do nieba. Nie edukuje się z głupich for!!!
Wytrysk nie musi być w pochwie to i owulacji nie musi być [emoji2370] może warto trochę poczytać [emoji23]
 
@coca relax, przecież były już tu posty, że do zapłodnienia może dojść przed owulacją [emoji23]

I to mnie przeraża. Wielce dorosłe do uprawiania seksu (serduszkowania, przytulania, jak zwał tak zwał), a nie wiedza na czym seks polega i do czego może doprowadzić, jak się świadomie i skutecznie zabezpieczać? Jak się pływać nie umie to chyba logiczne ze się nie wchodzi do basenu, gdzie głębokość jest >2 m? A jak się wchodzi to kurde z kołkiem i rękawami!!!!! No proszę Cię, ale jak tu relax zachować? Nie dziwne, ze później matki córki zamykaja w domach do późnej starości, jak się czyta takie głupoty i nie chce się dziecka edukować.
 
W jaki sposób? Wyjaśnij.
Ja chce linka do strony, na której jest tak napisane.
Chetnie się doucze.



Ja tez. Ja tez chce wiedzieć.
 
reklama

Powodzenia w edukowaniu się na abczdrowie, maturę zdasz śpiewająco.

giphy.gif


Rada dla Ciebie:
1. ODSTAW SEKS jeśli nie jesteś gotowa na jego konsekwencje i nie wiesz jak uniknąć niechcianej ciąży.
2. Idź do ginekologa i porozmawiaj z nim o możliwościach zapobiegania ciąży, on tez odpowie na wszelkie Twoje wątpliwości.
 
Ostatnia edycja:
Do góry