reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest możliwość ciąży? Brak okresu 11 dni, test negatywny

Dołączył(a)
17 Kwiecień 2020
Postów
4
Witam, okres spoznia mi się 11 dzień. W 9 dniu spóźnienia wykonywalam test ok. Godz. 16, wyszedł negatywny. Moimi dotychczasowymi objawami są mdłości. osłabienie i senność. Dodam również, że przypaletala się jakaś infekcja, biorę globulki bez recepty lecz widzę już poprawę. 3 dni temu skończyłam brać mozarin. Czy któryś z tych czynników może mieć wpływ na opóźnienie? Pozdrawiam
 
reklama
reklama
Ko
A jak ze stresem? Bo ponoć on na też ogromny wpływ
Wydaje mi się że nie mialam zbyt dużo stresu w tym miesiącu 🙈🤷‍♀️ nie wiem już sama od czego to zależy... Raz że mieszkam za granicą i nie jest tu ginekolog tak dostępny jak w Polsce a dwa że po mału odpuszczam temat spóźniania @ i może niech ona sobie żyje własnym życiem 🙈 Trochę mam dość wiecznego czekania na dwie kreski na teście albo na @
 
Ko

Wydaje mi się że nie mialam zbyt dużo stresu w tym miesiącu 🙈🤷‍♀️ nie wiem już sama od czego to zależy... Raz że mieszkam za granicą i nie jest tu ginekolog tak dostępny jak w Polsce a dwa że po mału odpuszczam temat spóźniania @ i może niech ona sobie żyje własnym życiem 🙈 Trochę mam dość wiecznego czekania na dwie kreski na teście albo na @
Eh... Wiem jak to jest......mi się w końcu udało syn ma teraz 1mc ale dopiero wyszło jak totalnie odpuściłam
 
Eh... Wiem jak to jest......mi się w końcu udało syn ma teraz 1mc ale dopiero wyszło jak totalnie odpuściłam
No właśnie ja też odpuścić muszę bo to bez sensu takie zamartwianie się czy dostanę okres czy nie 🤷‍♀️ najgorzej wkurza mnoe fakt że dotychczas miałam miesiączki jak w zegarku a od dwóch miesięcy coś mi się przestawia i nie wiem dlaczego 🤷‍♀️
 
Eh... Wiem jak to jest......mi się w końcu udało syn ma teraz 1mc ale dopiero wyszło jak totalnie odpuściłam
Powiem Ci że nawet już myślałam że jestem za stara 33 lata to już dość aby mieć problemy z zajściem w ciążę ale później popatrzyłam na moje znajome na fb i widzę że i starsze teraz rodziły 🙈
 
Powiem Ci że nawet już myślałam że jestem za stara 33 lata to już dość aby mieć problemy z zajściem w ciążę ale później popatrzyłam na moje znajome na fb i widzę że i starsze teraz rodziły 🙈
Ja teraz mam 33 lata i syna 9l i teraz miesięcznego. I w sytuacjach kryzysowych tez myśle że za stara bylam na ciążę 🤣🤣 a czesto dziewczyny piszą że @ sie im poprzestawiał bo właśnie przez ogromną chęć dziecka
 
reklama
Do góry