reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest mozliwosc obumarcia ciąży

Pewnie tak, dlatego zadaje te pytania. Czy były jakieś działania wcześniej bo i na badanie bety i.przyrostow jest już raczej też za późno.
Tak czy inaczej bez USG niczego się nie dowie. Powinno już być serduszko na tym etapie. A jeśli ciąża niestety obumarła to i tak na takim etapie nie da się nic zrobić czy to w szpitalu czy to w domu czy gdziekolwiek. Tylko wizyta da odpowiedź.
Dokładnie. 🙂 No i same objawy lub ich brak nie wskazują czy z ciążą jest wszystko ok.
 
reklama
No tylko ze jak dziewczyna zrobiła test i czeka 2 miesiące na wizytę to jest w min. 12tygodniu
Nie wiele osób się na to łapie ale jakby to becikowe już przepadło. O USG prenatalnych nie wspomnę

Pominę fakt że zgodnie z prawem ciężarna powinna być przyjęta do specjalisty w przeciągu 7 dni roboczych
 
No tylko ze jak dziewczyna zrobiła test i czeka 2 miesiące na wizytę to jest w min. 12tygodniu
Nie wiele osób się na to łapie ale jakby to becikowe już przepadło. O USG prenatalnych nie wspomnę

Pominę fakt że zgodnie z prawem ciężarna powinna być przyjęta do specjalisty w przeciągu 7 dni roboczych
Co do tego prawa, że w ciągu 7 dni- to prawda ale bez możliwości wyboru lekarza czyli pierwszy lepszy, zazwyczaj najgorszy więc to słaby pomysł zazwyczaj. 😅
 
No tylko ze jak dziewczyna zrobiła test i czeka 2 miesiące na wizytę to jest w min. 12tygodniu
Nie wiele osób się na to łapie ale jakby to becikowe już przepadło. O USG prenatalnych nie wspomnę

Pominę fakt że zgodnie z prawem ciężarna powinna być przyjęta do specjalisty w przeciągu 7 dni roboczych
Nie wiem wcześniej napisała o 8 tygodniu ciąży. Chyba że ciąże zaczęła liczyć dopiero od testu, to wtedy by się zgadzało że jest jeszcze dalej 😱
Ogólnie to dużo pytań, mało odpowiedzi także...dwa miesiące czekania na wizytę to jakieś szokujące dla mnie
 
Co do tego prawa, że w ciągu 7 dni- to prawda ale bez możliwości wyboru lekarza czyli pierwszy lepszy, zazwyczaj najgorszy więc to słaby pomysł zazwyczaj. 😅
Ja tam teraz jak chciałam.na USG piersi czy tarczycy i mówię że w ciąży na cito mam skierowanie to i tak zostałam olana😁 i musiałam czekać standardowo, także ten przepis jeszcze ani razu mi nie posłużył😅
 
Do góry