reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest możliwość zajścia w ciąże?

Dołączył(a)
23 Styczeń 2020
Postów
2
witam. odrazu mówię że bardzo panikuje więc mam nadzieje że to o co pytam to nie głupota
mianowicie tydzień temu podczas pettingu siedziałam chłopakowi na penisie (bez ubrań) i pocierałam swoją wagine o jego penisa do momentu aż doszedł
po czym po jakoś 10sekundach zeszłam z niego i ubraliśmy bieliznę
3dni po tym źle się czułam i wymiotowałem a dzisiaj lekko krwawiłam na taki bardziej brązowy kolor
czytałam o krwawieniu implantacyjnym i opis bardzo zgadzał się z tym co dzisiaj miałam, nie odczuwałam żadnych bólów ani nic
okres powinnam mieć albo dzisiaj lub w najbliższych dniach, dodam tylko że miałam już kiedyś takie lekkie krwawienia
więc, czy jest możliwość abym była w ciąży?
 
reklama
Rozwiązanie
E
Szansa zawsze jest.. popieram dziewczyny wyzej, wchodzac w zycie seksualne bez zabezpieczenia musisz byc gotowa na ciąże, aczkolwiek zamiast implantacji mozesz miec plamienia przed okresem.. (ja mam tak zawsze przed okresem) czekaj wiec cierpliwie i zrób test gdy okres nie przyjdzie :)
W 100% popieram boską!!!
Jeśli decydujesz się na jakąkolwiek formę seksu (a ocieranie się o penisa bez żadnego zabezpieczenia to jest forma seksu, bo można od tego zajść w ciążę, choć prawdopodobieństwo znikome), to musisz się liczyć z tym, że zawsze jak jest seks, może być ciąża.
Nie chcesz ciąży? Zabezpieczaj się.
I od razu napiszę najważniejsze - stosunek przerywany TO NIE JEST METODA ANTYKONCEPCYJNA.

W Twoim przypadku 3 dni od "stosunku" to nierealne, żebyś już się źle czuła i miała objawy ciążowe, oczywiście i tak się nie uspokoisz, więc za kilka dni zrób test, żeby na własne oczy się przekonać, że w ciąży nie jesteś, a na przyszłość najpierw myśl głową, bo emocjom łatwo ulec, a później płacz i rozpacz.
 
Szanse na zajście w ciążę podczas tego typu pieszczot są niewielkie, ale są. Natomiast na objawy ciąży i implantację to jednak trochę za wcześnie, dlatego nie sądzę żebyś była w ciąży. Na wszelki wypadek możesz zrobić test na kilka dni przed okresem lub po prostu cierpliwie poczekać na miesiączkę.

Zastanów się jednak czy warto odczuwać taki stres i panikować za każdym razem? Jeśli nie jesteście gotowi na bycie rodzicami, to musicie się skutecznie zabezpieczać i panować nad spontanicznymi zachciankami.
 
Szansa zawsze jest.. popieram dziewczyny wyzej, wchodzac w zycie seksualne bez zabezpieczenia musisz byc gotowa na ciąże, aczkolwiek zamiast implantacji mozesz miec plamienia przed okresem.. (ja mam tak zawsze przed okresem) czekaj wiec cierpliwie i zrób test gdy okres nie przyjdzie :)
 
Rozwiązanie
Do góry