reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest możliwość zajścia w ciążę?

reklama
Przy przerywanym zaszła moja koleżanka z liceum bo za późno wyjął :D
Nikt Ci kochana tu ciąży nie wywróży, musisz się męczyć ze wspólnym dziełem do @. Jak się zacznie spóźniać wtedy zrobisz test.
Jedne starają się latami, a druga się pociera geintaliem i o :D !
Jeszcze są piguły dzień po, ale nie wiem czy warto bo można sobie totalnie rozjechać gospodarkę hormonalną.
 
Wiesz, podobno są kobiety którym dzień płodny wypada pod koniec okresu, ale to raczej na palcach jednej ręki policzysz takie przypadki. Poza tym uwierz 4 dni po stosunku nie ma objawów ciąży....
Znam osobiście taki przypadek 😉szwagierka cykle 21dni. Staranie się o dziecko pod koniec miesiączki. Udało się za pierwszym razem
 
Nie, ale przerywany nie jest dobrą metodą antykoncepcji.

Stosunek przerywany nie jest ŻADNĄ metodą antykoncepcji...

Też znam dziewczyny, które zaszły w ciążę przy stosunku przerywanym i mam kilka koleżanek, które RAZ się "zapomniały" z mężem i ciąża.
Niestety, musisz poczekać do terminu @ i wszystko się okaże, bo możliwość jak najbardziej jest, ale objawy nie ma szans, żebyś już miała, wyluzuj trochę ;)
 
Do góry