reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

reklama
reklama
Cześć!
Dziś mija tydzień od stosunku.
Zaczęłam obserwować zwoje ciało i czuje dziwne „ciągniecie” w dole brzucha. Nie boli tylko tak jakby hmm „ćmi”, nie wiem czy zrozumiecie...
Po prostu mam tam dziwne uczucie i od jakichś dwóch dni kłuje mnie lekko z lewej strony brzucha, tak może troszkę wyżej niż pępek i lekko w lewo. Wieczorem odczuwam mdłości od dwóch-trzech dni.
Nic sobie nie wmawiam, wszystko naprawdę czuje..no i cera mi się strasznie pogorszyła. Odkąd biorę tabletki mam idealna buzie, a tu nagle kilka ogromnych pryszczy na niej wyrosło 🤔 Nie wiem już co mam o tym wszystkim sądzić. Jak myślicie?
Mysle ze to jednak wyobraznia ,poczekaj do terminu @
 
Do góry