reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...

reklama
Hej! Dziewczyny przyznam, że wariuje... ostatnia miesiączka była, później od 16 do 19 śluz plodny i 19 śluz z domieszką krwi - dosłownie kilka nitek. Od 19 do dzisiaj okropny ból sutkow a wczoraj około 20 przez kilkanascie minut miałam okropny ból macicy, aż musialam wejść do lozka... ciągnący, kłujacy i też trochę jajniki bolały... sama nie wiem co sie dzieje już, czy to ciąża czy też nie. Nigdy tak nie miałam. Okres ma byc w sobotę, czy jest sens wykonać test jutro z rana tj środa? Nie chce wyjść na jakąś wariatkę ale oszaleje z tej niewiedzy :p
zrób najwcześniej w czwartek , ale ból sutków występuje przed okresem i jajników też więc to nie wyznacznik
 
Hej! Dziewczyny przyznam, że wariuje... ostatnia miesiączka była 3 stycznia później od 16 do 19 śluz plodny i 19 śluz z domieszką krwi - dosłownie kilka nitek. Od 19 do dzisiaj okropny ból sutkow a wczoraj około 20 przez kilkanascie minut miałam okropny ból macicy, aż musialam wejść do lozka... ciągnący, kłujacy i też trochę jajniki bolały... sama nie wiem co sie dzieje już, czy to ciąża czy też nie. Nigdy tak nie miałam. Okres ma byc w sobotę, czy jest sens wykonać test jutro z rana tj środa? Nie chce wyjść na jakąś wariatkę ale oszaleje z tej niewiedzy :p
Jeżeli do 19 stycznia miałaś płodne to opisane przez Ciebie objawy nie są objawami ciąży. Te pojawiają się zagnieżdżeniu. Czyli 6-12 dni od owulacji. Test zrób w dniu spodziewanej miesiączki najwcześniej. To że wcześniej tak nie miałaś nie znaczy, że w tym cyklu nie zaszły jakieś zaburzenia hormonalne. Cykl kobiecy jest bardzo podatny na wiele czynników np. stres, infekcja, leki.
 
Do góry