reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest szansa? Bo ja oszaleje

Dziewczyny, jutro jadę do ginekologa do Poznania, nie dam rady już siedzieć i myśleć. Mam nadzieję, że jutro na USG zobaczę cokolwiek lub ginekolog prosto z mostu powie mi jak to widzi... Wizytę mam na 17:40, trzymajcie proszę za mnie kciuki.
trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku! ❤️
 
reklama
Dziewczyny, jutro jadę do ginekologa do Poznania, nie dam rady już siedzieć i myśleć. Mam nadzieję, że jutro na USG zobaczę cokolwiek lub ginekolog prosto z mostu powie mi jak to widzi... Wizytę mam na 17:40, trzymajcie proszę za mnie kciuki.
Bardzo dobrze że znalazłaś innego lekarza. Trzymam kciuki za wizytę! A jak z plamieniami? Ustąpiły po lekach ?
 
Dziewczyny!!! widać zarodek, jest bicie serduszka ♥️ jest to tydz 6+5 :) zanim pojechałam do lekarza to zrobiłam jeszcze betę, wzrosła tylko o 6 tys... Łekarz mówił żeby aż tak się tym nie sugerować, ale martwi mnie to. narazie wszystko jest ok, plamienia leciutkie, ale mam... Mam nadal brać Duphaston i milion innych witamin. Do kontroli za 2 tyg, żeby upewnić się że wszystko dobrze. Dziękuję Wam za trzymane kciuki, bardzo pomogły. 😚
 
Dziewczyny!!! widać zarodek, jest bicie serduszka ♥️ jest to tydz 6+5 :) zanim pojechałam do lekarza to zrobiłam jeszcze betę, wzrosła tylko o 6 tys... Łekarz mówił żeby aż tak się tym nie sugerować, ale martwi mnie to. narazie wszystko jest ok, plamienia leciutkie, ale mam... Mam nadal brać Duphaston i milion innych witamin. Do kontroli za 2 tyg, żeby upewnić się że wszystko dobrze. Dziękuję Wam za trzymane kciuki, bardzo pomogły. 😚
Gratulacje! ❤️❤️❤️ Super informacja! Cudownie, że widać już serduszko. Od teraz wgl nie sprawdzaj bety, nie ma potrzeby! Wypoczywaj i myśl pozytywnie! Jeszcze raz serdecznie gratuluje! Zdrówka dla Was! 😘
 
Dziewczyny!!! widać zarodek, jest bicie serduszka ♥️ jest to tydz 6+5 :) zanim pojechałam do lekarza to zrobiłam jeszcze betę, wzrosła tylko o 6 tys... Łekarz mówił żeby aż tak się tym nie sugerować, ale martwi mnie to. narazie wszystko jest ok, plamienia leciutkie, ale mam... Mam nadal brać Duphaston i milion innych witamin. Do kontroli za 2 tyg, żeby upewnić się że wszystko dobrze. Dziękuję Wam za trzymane kciuki, bardzo pomogły. 😚
Cudownie!😃 Już prawie 7 tydzień 😀Beta z czasem przestaje szybko rosnąć, powyżej 6000 to już lepiej usg niż sprawdzanie bety. BARDZI BARDZO się cieszę i gratuluję!🙂 Rośnijcie zdrowo ❤ A ty moja droga wypoczywaj teraz, relaksuj się a czas szybko zleci 🙂
 
Betą się zupełnie już teraz nie przejmuj! Sprawdza się tak na prawdę, do momentu uwidocznienia na usg!
Gratuluje serdecznie i baaaardzo się cieszę!!!!!🥳🥳🥳
 
reklama
Dziewczyny!!! widać zarodek, jest bicie serduszka ♥️ jest to tydz 6+5 :) zanim pojechałam do lekarza to zrobiłam jeszcze betę, wzrosła tylko o 6 tys... Łekarz mówił żeby aż tak się tym nie sugerować, ale martwi mnie to. narazie wszystko jest ok, plamienia leciutkie, ale mam... Mam nadal brać Duphaston i milion innych witamin. Do kontroli za 2 tyg, żeby upewnić się że wszystko dobrze. Dziękuję Wam za trzymane kciuki, bardzo pomogły. 😚
Gratulacje ❤️ beta na tym poziomie już nie przyrasta tak bardzo, przyrosty na tych kalkulatorach sprawdza się tylko na początku, więc wyniki masz jak najbardziej w porządku🙂
 
Do góry