reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest szansa na ciąże?

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2019
Postów
6
Mam pewien problem ,ostatnia miesiączke mialam 22 marca .Myslalam ,ze sie pojawi lecz do tej pory nie dostalam ,robilam kilka testow ostatni 3 tyg temu bete z krwi wszystko ujemne 2 tyg temu usg ktore nic nie takiego nie wykazalo tylko pęcherzyk na jajniku .Mialam robione badania hormonów tez sa okey.Czy jest możliwość mimo wszystko ciązy co myslicie?
 
reklama
Skoro ostatnią miałaś , i do tej pory jej nie masz a testy są negatywne ,to wątpię ,ale to że nie ma @ tak długo nie świadczy o niczym dobrym ,wybrałabym się ponownie do gina ,żeby sprawdził co się dzieje
 
Kilka testów, beta, USG i wszystko wyklucza ciążę, więc na pewno w niej nie jesteś, ale do lekarza powinnaś iść już dawno, nie zwlekaj z tym.
Bylam u lekarza 2 tyg temu to on mi wypisal skierowania na badania, na hormony usg ale dla niego wszystko jest dobrze i nic w badaniach nie widzi ,a jak dla mnie jest cos nie tak dlatego w piatek ide do innej Pani ginekolog
 
Ostatnia edycja:
Bylam u lekarza 2 tyg temu to on mi wypisal skierowania na badania, na hormony usg ale dla niego wszystko jest dobrze i nic w badaniach nie widzi ,a jak dla mnie jest cos nie tak dlatego w piatek ide do innej Pani ginekolog
 
reklama
Mam pewien problem ,ostatnia miesiączke mialam 22 marca .Myslalam ,ze sie pojawi lecz do tej pory nie dostalam ,robilam kilka testow ostatni 3 tyg temu bete z krwi wszystko ujemne 2 tyg temu usg ktore nic nie takiego nie wykazalo tylko pęcherzyk na jajniku .Mialam robione badania hormonów tez sa okey.Czy jest możliwość mimo wszystko ciązy co myslicie?
No i odwolalam wizyte u gina bo myslalam zs dostalam @ a okazało sie ze to zwykle plamienie, kolejna wizyta dopiero 19 lipca.. nie wiem co sie juz dzieje
 
reklama

Podobne tematy

Do góry