reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest szansa na ciąże?

Doradora

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Lipiec 2019
Postów
290
Hej dziewczyny. Staram się o dziecko już 4 miesiac... I to mój drugi cykl jak stosuje testy owu. Owulacja przypadła na 15 dzień cyklu. Dwie jednakowo ciemne kreski na teście. Dziś mam 20 dzień cyklu czyli jestem 6-7 dni przed planowana @. Od owulacji czuję klucie w jajnikach, jednak dziś temperatura po przebudzeniu wynosiła 36,5.co mnie zmartwilo.. Bo przecież tempka w ciąży jest znacznie wyższa. Myślicie, że jest szansa na dzidzie?
 
reklama
Rozwiązanie
My z mężem staramy się już 3 lata i za każdym razem nadzieja gaśnie ale czekam z nadzieją do @ mam jeszcze 8 dni dziś zrobiłam test niestety negatywny ale myślę sobie poczekam do @.... Temperatura u mnie 37 a 39 się wacha i modlę się aby @ nie przyjechała.. Zaczęły mnie boleć piersi ale przed spodziewana @ też mnie bolą i sama nie wiem co robić i myśleć.. Na siłę objaw nie ma co szukać.. Powodzenia dziewczyny dla Was aby się udało ☺️☺️
Hej dziewczyny. Staram się o dziecko już 4 miesiac... I to mój drugi cykl jak stosuje testy owu. Owulacja przypadła na 15 dzień cyklu. Dwie jednakowo ciemne kreski na teście. Dziś mam 20 dzień cyklu czyli jestem 6-7 dni przed planowana @. Od owulacji czuję klucie w jajnikach, jednak dziś temperatura po przebudzeniu wynosiła 36,5.co mnie zmartwilo.. Bo przecież tempka w ciąży jest znacznie wyższa. Myślicie, że jest szansa na dzidzie?
Za szybko by coś stwierdzić. Do zagnieżdżenia dochodzi około 7-10dni po owulacji
 
Hej dziewczyny. Staram się o dziecko już 4 miesiac... I to mój drugi cykl jak stosuje testy owu. Owulacja przypadła na 15 dzień cyklu. Dwie jednakowo ciemne kreski na teście. Dziś mam 20 dzień cyklu czyli jestem 6-7 dni przed planowana @. Od owulacji czuję klucie w jajnikach, jednak dziś temperatura po przebudzeniu wynosiła 36,5.co mnie zmartwilo.. Bo przecież tempka w ciąży jest znacznie wyższa. Myślicie, że jest szansa na dzidzie?
A mierzysz temperature przez caly cykl ? Jednodniowy pomiar nic nam nie mowi, poniewaz nie wiemy jaka jest Twoja Stała temperatura .
7 dni przed miesiaczką jest zdecydowanie za wczesnie aby stwierdzić ciąże. Najlepiej poczekac do dnia spodziewanej miesiaczki . Pozdrawiam
 
No właśnie nie mierzylam temperatury dotychczas, ponieważ rzadko kiedy mam czas tuż po przebudzeniu. Czytałam,ze temperatura w ciąży często wynosi około 37 stopni. Ale też zależy od kobiety
 
No właśnie nie mierzylam temperatury dotychczas, ponieważ rzadko kiedy mam czas tuż po przebudzeniu. Czytałam,ze temperatura w ciąży często wynosi około 37 stopni. Ale też zależy od kobiety
Dokladnie. Kazda ma inaczej u innych podwyzszona jest 36 a u innej te 37 .
Mierzenie ma sens tylko jesli jest pomiar przez caly cykl a nie pojedyncze dni ... wtedy nic nie jestesmy wstanie okreslic. Czy doszlo do owulacji czy do zaplodnienia.
Polecam kontrolowanie temperatury przez caly cykl :) to tylko kwestia ok 20 sekund napewno znajdzisz czas rano :)
 
reklama
Na pocieszenie ja pół roku starałam się zajść w ciążę i z ciekawości kupiłam te testy i się okazało, że moja owulacja wypada później. Zaszłam w ciąże po miesiącu stosowania.
 
reklama
Na pocieszenie ja pół roku starałam się zajść w ciążę i z ciekawości kupiłam te testy i się okazało, że moja owulacja wypada później. Zaszłam w ciąże po miesiącu stosowania.
No właśnie ja stosuje od paru miesięcy i mam te z czułością 10 i nadal nic. A jestwm młoda, zdrowa, bo chodzę systematycznie do ginekologa, a jednak nie mogę zajsc w ciążę. Może uda się tym razem. Cieszę się, że Tobie się udało :)
 
Do góry