reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest szansa na ciaze

Dołączył(a)
9 Październik 2020
Postów
12
Witam mam 24 DC cykle 30 dniowe mam bóle podbrzusza ale nie okresowe i temperature 37.4 czy jest szansa że dochodzi do zagnieżdżenia się jajeczka ? Tak się składa że jutro mam wizytę u ginekologa czy będzie on w stanie 25dc określić zy jestem w ciąży lub wykluczyć ja ?
 
reklama
10 dni od owulacji
Mi wyszedł pozytywny test 10 dni od owulacji potwierdzonej na usg, ale to nie jest reguła, a raczej wyjątek. Na usg lekarz pęcherzyk zobaczy dopiero przy becie 1000-1500, więc ok. tydzień po spóźnionej miesiączce. Ja byłam akurat w poprzedniej nieudanej ciąży dzień po spóźnionej miesiączce (już wiedziałam że ciąża jest) to lekarz tylko stwierdził obraz typowy dla drugiej fazy cyklu i stan po owulacji 🤷‍♀️
 
Mi wyszedł pozytywny test 10 dni od owulacji potwierdzonej na usg, ale to nie jest reguła, a raczej wyjątek. Na usg lekarz pęcherzyk zobaczy dopiero przy becie 1000-1500, więc ok. tydzień po spóźnionej miesiączce. Ja byłam akurat w poprzedniej nieudanej ciąży dzień po spóźnionej miesiączce (już wiedziałam że ciąża jest) to lekarz tylko stwierdził obraz typowy dla drugiej fazy cyklu i stan po owulacji 🤷‍♀️
No nic zobaczymy co jutro powie lekarz
 
reklama
reklama
Najszybciej beta by Ci potwierdziła po 10dpo, ale na usg nic nie będzie widać...
Ewentualnie rano możesz zrobić test i może wyjść druga blada kreska, ale nie musi..
 
Do góry